Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen programokat csinálhatné...

Milyen programokat csinálhatnék egyedül, ami ingyenes, vagy max.1-2000 forintba kerül?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szoktam kimozdulni, de már unom az otthonlétet. Tudnátok pár ötletet írni? Idáig a mozi, városban sétálás jutott csak eszembe.
2019. jan. 29. 17:21
 1/9 ViccEl ek válasza:
64%

Én igazából a kirándulást, túrákat javasolnám, tulajdonképpen csak a kajádat és az utazást kell biztosítanod, illetve ha introvertált típus vagy, akkor nagyon élvezetes tud lenni.

Illetve én biciklivel szoktam kószálni, az is ugyanúgy szórakoztató, és elég nagy szabadságot ad.

2019. jan. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bakker, azt hittem elsőre arra gondoltál, hogy interneten szeretnél programot készíteni! :D Amúgy engem is érdkeelne ilyesmi.. Ugyan igy vagyok, én például holnap reggel lemegyek valahova (nem adom ki a helyet mert szép üres) és ott fogok billiárdozni, valószínűleg egyedül :)

Ha pesti vagy talán beveszlek az unalmas INGYENES bulimba! :D

2019. jan. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor felsétálok a Gellért hegyre egy termosz forró csokival és csak gyönyörködöm a kilátásban. Nem kerül egy fillérbe se, és ilyenkor nincsenek is sokan. Szoktam még a Margit szigeten, Kopaszi gátnál sétálni, vagy felmenni a Várkert Bazárba. Esetleg könyvtárba beülni.


Ha te "izgalmasabb" dolgokra vágysz, nézz szét kuponos oldalakon, egész jó dolgokat lehet venni nagyon olcsón.

2019. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-as ez tökre normális.. Azt hiszem én itt még ilyen jó választ nem is láttam GYK-n. Bakker, nekem is ilyen kérdést kéne kiírnom a túráról meg ilyenek ha normális lányt akarok bevonzani :3
2019. jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Helyi képtárak, galériák, múzeumok. Magyar Nemzeti Galéria+várnegyed megnézése.
2019. jan. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Aki szeret túrázni, kirándulni, azoknak Gellért-hegy mellett tudom ajánlani a Budai hegységet, tömegközlekedéssel elérhető, pénzbe nem kerül és helyben van a természet. Akár a Budaörsi rész, akár Hármashatár, Hűvösvölgy, Hárs-egy, Jánoshegy. Telki felé a Nagy-kopasz, Kopasz-hegy.


Vannak szép völgyek, hegyoldalak, vízesések, patakok, tisztások, kilátások. Mindez gyakorlatilag Budapest mellett.


Illetve programnak ami még érdekes lehet az a múzeumok. Szentendrén Skanzen, Közlekedési múzeum, Vasúttörténeti park sokszor ingyenes belépéssel vár, Gyermekvasút is jó kikapcsolódás 1-1-szer, főleg hogy most már gőzmozdony is van.


Vagy amit lehet ajánlani:

Pilis egésze, Pomázról, Szentendréről, Visegrádról, Esztergomból is elérhető. Ezek a városok maguk is megérnek egy túrát. Illetve relatív közel van Tatabánya és a Gerecse.


Vagy vannak teljesítménytúrák, szinte minden tájegységen minden hétvégén:

[link]

2019. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy mozi 1350 forint. Én is sokat jártam egyedül mert filmrajongó vagyok és érdekel de mindig egyedül vagyok így senki nincs akivel megnézhetném :/

Most télen voltak Adventi vásárok az is jó program.

A környékemen a szép helyekre elszoktam látogatni (Este és nappal is. TELJESEN MÁS!) Mint pl. a Margit szigetre. Sokszor csak leültem és néztem magam elé és gondolkoztam. És innen a hídról este látni a kivilágított parlamentet :O Egyike a legcsodálatosabb dolognak!

Voltam Szentendrén csak sétálni és itt vannak sok programok hétvégenként is! (Legalábbis nyáron volt, nekem akkor jött elő ez a dolog ami most nálad :D)

Voltam galériákon is, érdekel a művészet

Könyvtárakba is szoktam járni de csak inkább vásárolni és max körülnézni, ott nem olvasok :( (Nem szimpi)

Néha csak járkáltam a belvárosban, most télen annyira nem szeretek mert a hideget nem bírom valami jól :/ De nyáron nagyon elememben voltam :D

Lehet kicsit szomorú és szánalmas ez de igaziból jobb mint otthon ülni :)


Szóval mint látjátok elég magányos szoktam lenni és már kb minden lehetőséget kipróbáltam :D Manapság igen erősen meg kell erőltetni magamat ha akarok valami újat :D De nézzük a jó oldalát, ha jön valaki az életemben lesznek tök jó programok amit közösen átélhetünk :) És az ad neki egy plusz faktort :)

18/F

2019. jan. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Így télen kevesebb a lehetőség, de tavasztól őszig rengeteg ingyenes program van -- feltéve, hogy városban laksz, nem valami kis faluban. Sokszor vannak teljesen ingyenes koncertek, filmvetítések, előadások, felolvasóestek, kiállítások, fesztiválok, versenyek, stb. Csak azt a fóbiádat kell leküzdeni, hogy egyedül merj elmenni egy ilyen helyre és máris minden meg van oldva!
2019. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha rossz idő van, mozi, koncert(vannak 1500-2000-es jegyek a MüPában is), úszoda.

Jó időben: bicikli.Felfedezheted a Dunakanyart.Ha nem bírsz 30km-t tekerni, menj el Gödig vonattal, vagy Nagymarosig. Vonaton vihetsz biciklit is. Ott lehet ingyen úszni a Dunában is.

Soha életemben nem unatkoztam Pest megyében.

2019. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!