Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a legszégyelnivalóbb dolog...

Mi a legszégyelnivalóbb dolog amit részegen tettél?

Figyelt kérdés
2020. jún. 8. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tapiztam egy lányt.
2020. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Elmondtam olyan dolgot,amit nem kellett volna soha,senkinek!(persze,így nem nagy dolog,de iszonyat kellemetlen volt utána szembesülni vele)
2020. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem extra, de régóta tetszett egy fiú, sose iszok sokat de természetesen mikor lehetőség előttem állt egy házibuliban, kezdeményezett beszélgetést, tajra ittam magam, felére nem emlékszek az estének, szóval nem lehettem jó benyomás (nem feküdtünk le)

Bánt,mert nem ilyen vagyok, és egy jó alkalmat így elrontottam, mikor megismerhettem volna őt jobban, s ő is engem

2020. jún. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

lefekudtem az egyik ismerosomnek a pasijaval/jegyesevel mert idegesitett a lany.


nagyon nem birtam szegeny lanyt. feltekeny volt; minden percben mondta,hogy X az o palija, X milyen tokeletes, X csak ot szereti,senki se fog olyat talalni mint o, vilag legjobb hazassaga lesz stb. raadasul lekezeloen utasitgatott mindenkit, lenezett, rosszatakaro, sunyi szemelyiseg volt es ezt en nagyon nem turom.


tudni kell, ha en alkoholt iszom, akkor nem tudok viselkedni. egyik este folyamatosan magyarazott nekem, felidegesitett, betelt a pohar, es elhataroztam, hogy elveszem tole amiert ugy odavan; talan visszavesz magabol, es rajon, hogy en is tudok csunyan jatszani.

+ megnezzuk milyen tokeletes ez az ember:)


szegyenlem magam, mert ez a lany ismeros, az a legjobb baratnomnek a kozeli baratja. meg mindig megemliti neha, nagyon haragudott ram. es a ferfi is normalis, aranyos volt

de akkor is, ez a primitiv kaposzta a viselkedesevel konyorgott, hogy valaki visszaszurjon. kierdemelt egy pofont az elettol

2020. jún. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%
Beestem a járdáról a Szent István körúti villamos sínek közé - Budapesten.
2020. jún. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!