Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt eddig a legdurvább...

Mi volt eddig a legdurvább dolog, amit az utcán láttatok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 8. 01:21
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%
Motorbaleset. Nem sokat láttam belőle, de emberünket két darabban vitték el. Egy póznának csapódott látszólag deréktájt...
2020. jún. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
89%

Egy macska az út közepén, szabályosan kilapítva, széttárt lábakkal.

Még ma is beleborzongok, ha eszembe jut.

2020. jún. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
97%
A lépcsőház mögött ahol lakom van egy kis, elkeritett kert, ahova nem lehet nagyon belatni, csak ha a hátsó ajtóhoz mész. Egyszer este mentem haza, és láttam, ahogy egy férfi konkrétan odasz.rik az egyik bokor tövébe. Na ez.
2020. jún. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
96%

Indiában, Új-Delhiben egy körförgalomban elüthettek egy embert.

A feje hátsó része olyan erővel csapódhatott az útnak, hogy egy része eltünt, pontosabban az úton szétszóródott, s madarak csipegették. Úgy nézett ki, mintha egy 6-8 centis lukban lenne a feje. A kocsik, bajajok 1-2 méteres ívben kikerülték.

2020. jún. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
96%
Talán 12 éves lehettem, mentünk biciklivel valahova és az úttest közepén ott volt egy levágott(?) kutyaláb.
2020. jún. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
99%

Pár éve nyáron mentünk túrázni egy erdős részre. Kb egy óra gyaloglás után a tesóm vette észre,hogy az egyik fán lóg egy akasztott férfi...egyből látszott,hogy már több napja ott lengedezik.

Azóta is sokszor rémálmaim vannak,és megfogadtuk hogy soha az életbe többet nem megyünk olyan helyre,ahol sok a fa...

2020. jún. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Haverral mentünk egy pakban, és egy padon aludt valami hobóféle emberi lény. Amikor elmentünk mellette, hirtelen felkelt, felénk fordult, és ilyen össze-vissza töredezett, hiányos fogazattal odalökte nekünk (szó szerint idézem): "Grrrrr! Vigyengyen ürgyünk! Brüdüsz krutyuksz!". Azóta sokat nevetünk ezen, főleg mert a mai napig nem tudtuk ezt a beszólást megfejteni. 😄
2020. jún. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
99%

- 140 méteres hulla.

- pirosban áthajtó autó halálra gázolt egy zebrán átmenő nőt, aki már a levegőben kB 3 méter magasra repülve halott volt. Majd elhajtott az autó a gecbe.

- Petőfi híd budai hídfő aluljátóban ott szexelt két, önmagát összehugyozó csöves. 1 hónapig nem kívántam utána a páromat, annyira undorító volt.

- kést rántó cigó az mindennapos volt, ezért sem volt nálam se kp se óra, amikor a 8kerbe jártam suliba. Mondjuk ez máshogy undorító, de ha szóvá teszem én lettem volna hibás, hogy megtámadtak. Erősen politikai undormány a helyzet. Ezért csooortosan mentünk a tömegköziig.

Nem egy óra tűnt el az sulitársak kezéröl (még mobilos idő előtt volt, ma már remélem jobb a helyzet, amikor könnyű fotózni, videózni, akár liveban.)

2020. jún. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Utcán szexelő emberek;

Döglött vaddisznó egy patakban.

2020. jún. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
73%

fiatal férfi feküdt kifacsart végtagokkal egy csatornában. rángatózott. undorodva húztam el a kislányaimat, azt hittem, részeg.

epilepsziás volt. azóta is lesül a bőr a pofámról, hogy nem segítettem rajta...

2020. jún. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!