Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt a legszebb dolog,...

Mi volt a legszebb dolog, amit valaha mondtak nektek? Ki mondta?

Figyelt kérdés

2020. máj. 12. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
"Számomra tökéletes vagy!" - párom.
2020. máj. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
"50 százalékkal megemelem az órabéredet." Főnököm mondta.
2020. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Benned megvan az a plusz, ami a többi nő fölé emel. Persze kiderult h hazudott, különben nem csalt volna meg XD
2020. máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

1). "Én is szeretlek". Egy lány mondta 1962-ben. Jelenleg a felességem.

2). "Nagyapa, mégsem vagy Te annyira rozoga...". Ez hosszabb magyarázatot kíván. Nyaralóban voltunk a hegyekben egy erdő mélyén és két fiú unokánkkal (4 és 7 évesek) sétáltunk az erdei úton. A fiatalabb kitalálta, hogy fussunk versenyt, addig a kidől fáig az út mellett (kb. 50 m). Elstartoltunk és megnyertem a versenyt. Ekkor mondta a kis unokám, amit fentebb írtam. Én nem emlékszem rá, de évekkel később azt mondta, hogy nem sokkal előtte kérdezett (kért?) valamit, amire én azt válaszoltam, hogy erre én már rozoga vagyok. Ez élt az unokám emlékezetében a verseny végén.

Mielőtt szidást kapnék, hogy miért nem hagytam győzni az unokáimat, előre közlöm, hogy számtalanszor volt ilyen eset is, de igyekeztünk megtanítani őket arra, hogy az életben nemcsak nyerni, de veszíteni is lehet és ezt elég korán meg kell tanulni elviselni.

2020. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
"Szép a kabátod."Egy lakásos örömlány mondta.Nyilván hazudott,de jólesett a dolog.
2020. máj. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörü vagy nekem!:)


Mindezt ugy, pont akkor, amikor elöször mertem laza lenni, smink nélkül, ruha nelkül, mindenféle elönyös pozolas nelkül csak el voltam nyulva melletteö pedog egy ujjal simogatott szex utàn.

En rondanak tartottam magam csak epp rjtam volt a lesz.rom érzés, mert nem voltunk joban amugy.


A csavar az egészben hogy amugy honapokkal ez elött amikor nem tudtam mennyi kudarcos kapcsolat lesz még az életemben kitalàltam pàr "varàzsszot", hogy honnan fogom tudni ki az igazi


Es ilyeneket irogattam fel magamnak, mivel ritka kifejezés szerintem, hogy majd onnan tudom aki majd azt mondja ràm (az atlagnöre)hogy gyönyörü vagy, meg csak attol lesz gyerekem aki magàtol mondja es ö akarja en soha nem fogom ezt felhozni, meg olyanokat irkaltam össze aki pl szülinapkor elöször felköszönt meg ilyen aprosagok.


Szoval amikor magam szétdobva ezt megkaptam, az ugy le is döbbentett.

2020. máj. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
54%
Igazából nem emlékszem semmi ilyesmire. Mindig mindenki csak bántott, támadott. Soha nem volt senkinek egy jó szava se hozzám. Főleg a családban.
2020. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Anyam, amikor régen aztmondta hogy :na jó gepezhetsz most kivételesen ameddig akarsz 😂
2020. máj. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Egyszer amikor azt mondták hogy 1 hónapig nem dolgozni menni



Na az csodálatos volt 😃

2020. máj. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szép vagy, mint egy john deere traktor
2020. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!