Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt a legundokabb dolog...

Mi volt a legundokabb dolog amit valaha tettetek valakivel?

Figyelt kérdés
Nekem ez nagyon rég volt,de más nem jut eszembe,mikor lebüdösöztem valakit egy nagy társaságban,mai napig bánom:'D

2020. jún. 10. 17:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Gyilkosság.
2020. jún. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Gyerekkoromban mentem biciklivel, fagyit ettem közben, a felénél jártam kb, amikor megelőztem egy másik gyereket, aki szintén biciklivel volt, és hozzávágtam a fagyimat. Aztán csak mentem tovább röhögve. Nem tudom, miért csináltam, és mire volt jó, kb 2 másodperc volt, amíg eszembe jutott és megtettem.
2020. jún. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Hogy csináltad Red Vixen?
2020. jún. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy lánynak a fejére borítottam egy jó nagy pohár koktélt. Mondjuk,kicsit meg is érdemelte.
2020. jún. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkor. Volt egy nagyon halk szavú, rossz családi körülmények között élő kislány osztálytársunk, olyan, akit még az ág is húz.

Időnként, amikor ránk jött bántottuk szóval, hogy miért hoz minden nap zsíros kenyeret tízóraira, bezártuk a wc-be és nem engedtük ki, minden játékból kitagadtuk.

Mai eszemmel a szívem szakad meg, ha eszembe jut és fel tudnám pofozni az akkori önmagamat.

Beleégett a lelkembe, pedig már több mint 30 éve.

2020. jún. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
#5: ez annyira rossz. A gyerekek gonoszak tudnak lenni. Nekem is eszembe jutott egy ilyen. Egy lány szerelmes levelet írt nekem általános iskolában. Szegény alig merte ideadni. Utólag belegondolva, hatalmas bátorság kellett hozzá. Nekem viszont más tetszett, így összetéptem a levelét, és kidobtam a kukába a szeme láttára. Azóta is nagyon sajnálom, hogy ekkora tahó voltam. Remélem, nem haragszik már rám azóta, és boldogan él valakivel.
2020. jún. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy gombostűvel megszúrtam a bátyám fenekét, amikor a szekrénybe behajolva pakolászott. Bónusz, hogy amikor felugrott a fejét is beverte. Én öt éves voltam ő meg tizenkettő.
2020. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Még középiskolában volt, hogy épp vizes szivaccsal töröltem le a táblát az egyik szünetben, az egyik osztáytársam mondott valamit (már nem is emlékszem mit, valami kisebb beszólás lehetett) és én meg megdobtam. Csak viccnek szántam, nem gondoltam, hogy eltalálja, de pont az arcát érte az a koszos és vizes szivacs.

Ilyen kisebb dolgok biztos voltak még, most ez jutott eszembe.

2020. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Beleszúrtam egy körzőt a fiú osztálytársam fenekébe. Ezen kívül más nem rémlik, túl jó vagyok? xD
2020. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

Kiírtem ide gyakori kérdésekre, hogy mi a véleményetek X.Y youtuberről, kb 100 válasz érkezett, és mindenki hűen egyetért abban, hogy egy nárcisztikus, mentális problémás buta liba.

Ha meglátja a kérdést biztos elbőgi magát, mert olyan dolgokat írnak, múltban vájkálós ciki dolgok jönnek kommentbe, hogy agyam eldobom :D

De nem fogom sajnálni, mert ő pakolja ki magát a netre, és adja elő, hogy ő milyen intelligens és gazdag, szóval ha ő így akkor hadd érezze az ízét.

Szóval nem bántam meg, csak elég undok dolog ennyit foglalkozni mások életével xD

2020. jún. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!