Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Felnőttek! Veletek előfordult...

Felnőttek! Veletek előfordult valaha, hogy megszóltak, amiért regényt/ismeretterjesztő könyvet csak úgy magatoktól olvastok?

Figyelt kérdés
2019. márc. 15. 18:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Sosem szóltak meg olvasás miatt.

25N

2019. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Már miért szólna meg valaki azért, mert olvasok????
2019. márc. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

A felnőtt általában "csak úgy, magától" olvas könyvet.

El nem tudom képzelni, hogy valaki megszólná a másikat, mert olvas.

2019. márc. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Iskolában, ora alatt egy speciális témáju:-))ismeretterjesztö könyvet olvastam. Lebuktam.
2019. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen.. Képzeld anyósom nem tudta értelmezni, hogy miért olvasok könyvet, ha már nem vagyok iskolás. Mert ugye csak is kötelezőt olvashat az ember..

Kb heti 1 könyvet olvasok, szerintem jó dolog. :)

2019. márc. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Munkahelyen sokunk olvas könyvet (szerelmes regény, krimi stb). Én vagyok az egyetlen, aki tankönyveket olvas (orvosi biokémia, nyelvkönyvek (német, orosz, olasz), mert engem ezek érdekelnek, ezzel szerintem többre megyek, mint a nyálas romantikus könyvekkel), de meg is kapom a hülye fejeket, hogy "készülsz valahova? Te komolyan tanulsz?" és még sok más értelmes megjegyzést :)


24/N

2019. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
12%

" ezzel szerintem többre megyek,"


És mi az a TÖBB amire mész vele hm? Ha ugyanitt vagy ahol ők?


Én se értem 50+-os kollegám miért olvas növénytermesztési szakkönyvet (búza kukorica stb) ha városban él panelben?


Azt mondja egyzer még jól jöhet...mikor bakker?? 50 felett van mikor jön majd jól amikor 70 lesz??

2019. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Metionin ***** válasza:
100%
Mindig szerettem olvasni amit a környezetemben élők nem mindig értékeltek. Kis helyen nőttem fel, ahol szokás bebámulni mások udvarára és beleütni az orrukat más dolgába, így nyaranta sokszor kiabáltak be nekem random nénik amikor a teraszon olvastam, hogy jaj te szegény, még ilyenkor szünetben is tanulnod kell? És hiába próbáltam magyarázni hogy ez regény amit azért olvasok mert tetszik. Vagy értetlenül kérdezték hogy "de hát az iskolához kell nem?" vagy bambán bólogattak aztán fura arcokat vágva tovább mentek. Ahogy elköltöztem, ezek meg is szűntek, bár nemrég röhögtem egy jót mert anyám kirándulni volt a munkatársnőivel akik mindenféle porfogót vásároltak össze a gyerekeiknek és kérdezték anyámat hogy ő miért nem vesz, mire azt válaszolta hogy őszintén szólva ha látna pl. egy érdekes könyvet, akkor azt venne de szuveníreket nem szereti a gyerek. Azt mondta, hogy bámultak ott rá az asszonyok hogy könyvet? Minek, nem kell már olvasnia, hiszen nem iskolás. Személyesen csak 1-2 alkalommal vonaton szólítottak meg idősek, hogy meddig kell még tanulnom, amikor pedig közöltem hogy már nem tanulok, értetlenkedve pislogtak hogy de hát könyv van nálam...az egyiken láttam az otthonról ismert üres tekintetet, ő meg is kérdezte hogy ha nem kell már tanulnom, akkor minek rontom a szemem olvasással, örülnék hogy nem kell már. A másik viszont tök boldog lett és elkezdte mesélni a saját olvasmányélményeit fiatal korából.
2019. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
#9 nagyszüleim is falun laktak, ilyenkor mindig megértem, hogy miért kétméteres kőfal volt a kerítésük :D
2019. márc. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Imádok olvasni,nagyapám is rengetefet olvasott.Hazajött délben a szőlőböl és az asztalnál olvasott.De rám is sokszor úgy néztem,hogy biztos nem vagyok normális,minek olvasok annyit.
2019. márc. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!