Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Voltatok nagyon lehúzó társasá...

Voltatok nagyon lehúzó társaság részei, akik nagyon rossz hatással voltak rátok ? Többi lent!

Figyelt kérdés
Gondolok mondjuk olyanokra, akik részegeskedtek, állandóan ittak vagy balhéztak, vagy drogoztak. Vagy amikor az egyik fél energiavámpír volt és a többieket teljesen lemerítette, állandóan panaszkodott, beszólogatott. Vagy amikor egy többfős társaságban nem hagytak szóhoz jutni, érvényesülni, elnyomtak és emiatt rosszul éreztétek magatokat.

2020. jún. 12. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

volt,hogy beszólogatott meg virágnyelven beszélgettek egymás között gúnyolódva

rá is ment egy 10 éves mindennapos barátság az új fő miatt

2020. jún. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen a régi felettesem, mindenféle hasznavehetetlen,buta nyomorultnak állított be. Ugy beszélt velem mint a kutyával. Mindenkinek kibeszélt, gunyneveket adott nekem. Így az egész csapat ugy nézett rám mint egy nyomorultra, és úgy is viselkedtem már.

Elhittem neki, hogy ilyen nyomi vagyok.

Egyedül egy srác volt velem kedves egy másik csapatból. Ö látta milyen megaláztatáson megyek át. Mondta, hogy örülne ha az ő csapatába kerülnék.

Át is kerültem végül az hozzá. Az ottani vezető jó barátom lett. El is járunk néha páran.

Szóval nem szabad hagyni, hogy így lehuzzanak.

Sajnos nem jó az önismeretem, nincs önbizalmam. Így, ha azt mondják, hogy egy suta kis senki vagyok, képes vagyok elhinni, és azonosulni vele.

2020. jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, kézilabdás csapattársam és haverjaival sokat voltunk el. 1-2 évvel idősebbek voltak nálam, és mindennel csesztettek. Ők n3em mentek fősulira, semmire, nő sem volt az életükben (kivéve az egyiket, aki úgy írt rá a másikra, hogy jé egy a család nevünk...) és mégis én voltam a gány. Egy idő után meguntam, vissza se írtam már nekik.
2020. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Volt... és akkor cigiztem eletmben előszor és jo esetben utoljara...
2020. jún. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Volt, egy jó pár évig benne voltam, bár csak jelenlétileg. A többiben nem nagyon vettem részt. Elég szar most így jelenleg.
2020. jún. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, nem ilyen alkoholos-drogos irányzat, inkább csak kicsit sem volt inspiratív a társaság, meg kifejezetten rossz érzés volt velük lenni, mindenbe beleszóltak,okoskodtak, és közben meg nem lehetett igazi barátságnak se hívni a dolgot. Én is kifordultam magamból mellettük,de ezt ma valószínűleg máshogy csinálnám. De szerencsére kikerültem abból a körből, bár sokszor rossz érzéssel tölt el, hogy ennyire nem jött be :/
2020. jún. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az alaptulajdonságom olyan, hogy betalálnak az ilyenek, és kihasználnak, vagy rajtam keresztül nyerészkednek. A jelenlegi-, a volt munkahelyemen is régifajta, "uram-bátyám" gondolkodás megy, így sajna "jó" vagyok oda így...
2020. jún. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es: baxki, mintha én írtam volna. Öcsém, ember, részvétem, de nagyon részvétem.
2020. jún. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Linsay lohan ***** válasza:
Nekem igen volt. Ők szoktatás rá piara azóta is iszom rendesen
2020. jún. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nemrég szereztem egy "barátot", panaszkodik folyamatosan, próbálom vigasztalni, de órákon át nyomja a dumát. Ha nem azt csinálom, amit ő akar, megsértődik és írja a sértő üzeneteket. Például nem megyek vele kocsmázni, mert nem iszom, totál kiakad. Már többször megmondtam, hogy vége a barátságnak, de mégis valahogy kibékültünk.
2020. jún. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!