Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Illik bókolni ronda arcú,...

Illik bókolni ronda arcú, vézna testalkatú, félénk, sikertelen és alacsony státuszú férfiként egy vonzó nőnek?

Figyelt kérdés
Természetesen nem egy teljesen ismeretlen nőnek, hanem pl. egy munkatársnak, akivel már legalább köszönőviszonyban vagyok vagy egy eladónőnek egy olyan boltban, ahová rendszeresen járok. És nem nyálcsorgatva, tolakodó módon, hanem egy visszafogott mosoly kíséretében megdicsérni mondjuk a ruháját, körmét, karkötőjét stb. Vagy az ilyen szöveghez meg kell ütni a férfiasságnak egy bizonyos szintjét, hogy ne legyen kínos a helyzet?

2020. jún. 12. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt régen egy vézna, csúnya arcú, elég csóró haverom. Mondjuk félénk az nem volt. Irigyeltem, hogy hogy ragadtak rá a jó csajok.
2020. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kulturáltan bókolni kedves gesztus, függetlenül a bókoló személyétől, tulajdonságaitól.
2020. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Persze, miért ne lehetne? Érdekelni nem fogod, arról ne is álmodj, de egy rendes pasiként fog számon tartani.
2020. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorlat teszi a mestert. Tedd. Miközben gyakorlod, megtanulod azt is, hogy melyek azok a nő-típusok, akik ezt kedvelik, és kik azok a nők, akik nem. Utána már nem fogsz aknára futni. Az első pár kudarc ne törjön le!
2020. jún. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Egész őszintén, én a pasi kinézetétől független tolakodásnak venném a fenti két esetben, ehhez minimum barátoknak kellene lennünk
2020. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Èn szoktam örülni, ha finom, kedves bókot kapok. Pl megdícsérik a hajamat, vagy azt mondják, hogy ragyogok ma, meg ilyenek. Reggel egy ilyen bók széppé tudja tenni az egész napomat. Arról is szól, hogy az emberek másra is figyelnek, nem csak saját magukra, ami a mai világban kissé gyakori. De túlzásba se kell vinni, mert az meg idegesítö, pl nehogy minden nap bemenj és bókolj valamit. :)
2020. aug. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!