Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti járnátok olyan...

Lányok, ti járnátok olyan sráccal, aki egyáltalán nem jön be külsőre?

Figyelt kérdés
A külsőm minden lány szerint rettenetesen undorító, ennek ellenére mégis szeretnék barátnőt. Lehetséges-e egyáltalán, hogy találjak egy olyan lányt, aki képes elfogadni úgy, ahogy vagyok?

2013. okt. 28. 10:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem te rinyáltad végig itt az egész nyarat, hogy milyen ocsmány vagy?
2013. okt. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem járnék ilyennel!


Igen, van olyan lány talán aki képes elfogadni úgy, ahogy vagy, de akkor be kell jönnöd neki külsőre. Legalább egy kicsit.


Miért undorító a külsőd? Nem tudsz tenni ellene?

2013. okt. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Próbálkozz bűnronda, bányarém, 150 kilós lányoknál, azoknál talán van esélyed.
2013. okt. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. okt. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A külsőmön aligha lehetne javítani, mert tényleg undorítóan rémes mindegyik lány szerint. De akkor tényleg nincs esélyem, mert lehetetlen, hogy legalább egy kicsit is bejönnék egy lánynak is.
2013. okt. 28. 10:32
 6/15 anonim ***** válasza:
Vak lány lesz nálad a befutó :D
2013. okt. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Rá se ránts! :) Az én külsőm még undorítóbb, hiába mondták,meg írták itt is,hogy nincs vele gond, meg átlagos, nem hiszek nekik! :)
2013. okt. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy az én undorítóan ocsmány külsőmnél létezne rosszabb. Ráadásul, ha már mondták neked élőben, hogy átlagos, akkor semmi okod a panaszra. Én csak mindig azt hallgatom, hogy ronda vagyok és ocsmány.
2013. okt. 28. 10:49
 9/15 anonim ***** válasza:

Yipppiiii, de hiányoztál már Gabi, nyár óta nem láttalak!

Mesélj, még mindig a Gyakorin sírsz egész nap ahelyett, hogy lefutnád a sonkáidat?

2013. okt. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy azt mondták,hogy átlagos vagyok,meg nincs gond a külsőmmel,azt általában ismerősök mondták, vagy olyanok,akik nem akartak megbántani. Mikor ezek mondták, közben biztos azt gondolták,hogy ezzel a szerencsétlennel is jól k**szott a természet!
2013. okt. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!