Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy csak én...

Miért van az, hogy csak én vagyok az egyetlen, aki a lányoknál való sikertelenségét logikusan letudja vezetni arra, hogy nagyon alacsony, törékeny alkatú genetikájú srác lettem hála az ősöknek?

Figyelt kérdés
Én biztosra látom, hogy erre vezethető le, hogy miért nem vonzódik hozzám egy lány sem. Én nekem sincs már semmi önbizalmam, igazából sosem volt, nem csak, hogy apró a testem, de az arcszerkezetem is taszító, ronda, semmi vonzó nincs bennem. Volt időszakom, amikor fura változáson mentem át és pozitívan nyitott voltam, idegen lányokhoz odamentem tök kedvesen, mosolyogva, semmi negatív érzés és mégis a legtöbb élből lekoptatott valami okkal. Többnyire egy sziára sem tiszteltek meg. Érdekes mód pont azokkal a lányokkal lehetett elbeszélgetni, akiknek pasijuk volt és értelmesnek is tűntek. Lehet csak udvariasságból meg azért, mert vártak a buszra és unatkoztak, talán csak ezért nem hajtottak ők sem el, de ezeket a ritka eseteket leszámítva inkább azt tapasztalm, hogy a lányok ösztönösen űznek el maguk mellől. Én sokat olvastam, sok helyen le volt írva, hogy kutatások is igazolták, hogy egy magasabb fiú sokkal vonzóbb, ráadásul a magasaknak több az önbizalma is, mert tudják, hogy ők vonzóbbak a lányok számára. Ez egy öngerjesztő folyamat. Én egy ördögi körben vagyok, ahogy sok más alacsony, ronda sorstársam is. Nem akarom, hogy cak a pénzemért kelljek majd egy lánynak. Szeretném, ha engem is ugyanúgy vonzónak tartanának, de ha megjelenik egy helyes, nagy tömegű, magas fiú, akkor már is esélytelen vagyok. Ha lenne barátnőm is egy ilyenért tuti elhagyna végül vagy megcsalna. Értem, hogy ennyire ösztönlény az ember, de ez már tényleg borzasztó, hogy ennyire így mennek a dolgok.
2014. márc. 16. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Woody Allen is ilyen volt mégis falta a nőket, DJ Qualls is tetszik a nőknek tehát egyértelmű, hogy hibás a logikád.
2014. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és hány cm vagy?
2014. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noydra ***** válasza:

Kg,cm?

Nem, ennyire nem ösztönlények.

2014. márc. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as. Márpedig a lányok ilyen ösztönlények! Elhiheted! Igaza van a kérdezőnek!
2014. márc. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noydra ***** válasza:

Elhiszem, persze.

Nem vagyok magas, és 50kg átázott kabátban.

Nincs bajom nőügyileg.

De csak neked elhiszem :)

2014. márc. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező! Fogadd elismerésem a kérdésed megfogalmazása terén!


Nem átlagos képességű vagy!

2014. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez a kérdés tényleg át lett gondolva.
2014. márc. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!