Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normális, ha utálok emberek...

Normális, ha utálok emberek közelében lenni?

Figyelt kérdés
Mostanában megfigyeltem magamon, hogy ha pl. néhány ember mellett elsétálok, akár ismerem, akár nem, elkap egy rossz érzés. Nem lehet semmihez sem hasonlítani. Persze a barátaimmal nem(annyira) így van.

#út #séta #utálat #ember #emberekkel való kapcsolat
2020. jún. 15. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Nálam is sokszor előfordul, hogy nincs kedvem emberek között lenni, nem érdekel senki, csak egyedül akarok lenni. De ez nagyon hangulat függő.
2020. jún. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Így vagyok már több mint 45 éve. Így a karantén után pedig az utcára is alig van kedvem kimenni.
2020. jún. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Persze, hogy normális.
2020. jún. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem zavar, akkor nem probléma. Ha zavar, akkor keress fel egy pszicho-/kineziológust
2020. jún. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha nem kell emberek közelében lennem, nem zavar.
2020. jún. 15. 09:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális, - elvégre az ember társas rém.
2020. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Általános szemlélet lett ez jópár ideje ebben az országban. Kérdés, hogy van-e valós oka, vagy csak mert "Én ezt gondolom arról, hogy ő azt gondolja arról, hogy...?", azaz csak a fantáziálások másokról miatt van ez?
2020. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Van olyan akinek tömeg iszonya van ha több ember van a közelébe rosszul van van olyan aki nem bír sorban állni mert iszonyodik a körülötte lévő emberektől. Nem tehet róla akinek ez a betegsége.
2020. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem meg az a nem normális, hogy kb 100 éve úgy megváltozott az életmódunk, hogy rettentő sokat kell idegen emberek között lennünk, hozzájuk nagyon közel.


Például a tömegközlekedés szerintem élet- és lélekidegen dolog. Nem arra "lettünk teremtve" (=nem ahhoz alkalmazkodott az ember), hogy egyszerre 3 vadidegen legyen pár centire tőled egy zárt és fullasztóan levegőtlen konzervdobozban.

2020. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!