Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok ti hogy viselitek a...

Lányok ti hogy viselitek a férfiak beszólásait/kéretlen bókjait?

Figyelt kérdés

Persze megszoktam már hogy füttyögek a munkások és hogy a részegek nem bírnak magukkal, de minél idősebb leszek egyre kellemetlenebbül érzem magam ilyen esetekben.


Nem egyszer fordult elő, hogy elég egyértelmű célzásokat tettek nekem a párom jelenlétében IS, például egy munkatársa utalgatott rá hogy mennyire elvinne, de kár hogy foglalt vagyok (miután bemutatkoztam, és kezet fogyunk, elfordult és a levegőbe mondta)


A napokban hasonló történt, az egyik ismerősömhöz odafordult egy barátja akit nem ismerek, és ugyanígy sutyorogtak,és méregettek közben, kihallottam belőle hogy "hú,hát igen, eléggé.", "neem,én nem,nekem nem szabad,mert házas vagyok"


Szó szerint mellettem ültek, és úgy tettem mintha nem hallanám, mert majd elsüllyedtem szégyenemben.

Nem csak mert a barátnőm párja, de azért is, mert megalázó, hogy mikor beszélgetésről van szó, alig figyelnek arra amit mondok, mindenkit túlkiabálnak, nem vesznek számításba, de erre azért jó vagyok.

Nem is tudom hogy szóljak ilyenkor vagy csak hallgassak és tűrjek. Ti mit tesztek ilyenkor?



2020. jún. 29. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Még öt év és a kutya nem vesz észre. Egyébként én szólnék.
2020. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ekkora problémákat, istenem...
2020. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Utáltam, és mindig is zavart, és kellemetlen volt.
2020. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es, kívánom hogy neked is csak ekkora problémáid legyenek :)
2020. jún. 29. 13:14
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Én mindig, minden esetben szoktam szólni. Így tettem pl. munkahelyen is az egyik kollégával, aki jóval rangban felettem áll. Előbb szóltam neki, hogy hanyagoljuk a szexista, hímsoviniszta poénjait, mert kellemetlen. Folytatta, durvábban, milyen bugyit hordok, stb, pedig egy tanult ember.. el sem képzelnétek.. felvettem hangfelvételre és becammogtam a főnökasszonyhoz. Na onnantól került, messzire..

Utcán is vissza szoktam szólni, vagy bemutatok, sőt volt már olyan, hogy részeg munkás ült le velem szembe a villamoson, elkezdett kötekedni, hátrébb mentem, követett, én meg lefújtam gázspray-vel.. egy percig nem sajnáltam. Szóval én mindig kiállok magamért. Nem hordok soha olyan ruhát, hogy kiteszem mindenem, miniszoknya, csöcsös felső és egyebek, nem adok rá egy fikarcnyi okot sem, hogy így bánjanak velem, de mindig belefutok ilyen parasztokba, akik azt hiszik övék a világ.. hát pedig nem. :)


26N

2020. jún. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!