Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet az oka, hogy mindeki...

Mi lehet az oka, hogy mindeki kéretlenül kioktat?

Figyelt kérdés

Látszólag semmit nem csinálok jól, mert más mindent jobban tud.

Vagy ez ilyen általános emberi szokás?


2020. ápr. 6. 20:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg nagyon béna vagy, ezt nem tudhatjuk. Azt kéne megnézni ki az aki kioktat, ha a szüleid ők valószínűleg jót akarnak neked. Ha csak a szomszéd azzal nem kell foglalkozni.
2020. ápr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy nagyon béna?


De a kioktatás nem kell? Kéretlenül mégis miért adják?

2020. ápr. 6. 20:21
 3/17 anonim ***** válasza:
Az emberek szeretnek okoskodni(főleg a hülyék).Általában ezzel akarnak kompenzálni valami hiányosságot.Gondold át mit mondtak,ha értelmes fogadd el,ha nem,akkor szard le.Ez most nem kioktatás,csak leírtam,mit tennék a helyedben. ;)
2020. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3


Általában közhelyekkel oktatnak ki, amit minden 6 éves fel tud már fogni. Nem is azért teszik mert segíteni vagy okoskodni akarnak, hanem egyszerűen támadni szeretnek szerintem.


Biztos olyan a pofám, vagy puhánynak gondolnak. Egy jó kiállású, kemény sráccal biztos nem tennék, csak gyávák és az én káromon próbálják tuningolni az önbizalmukat.

2020. ápr. 6. 20:40
 5/17 anonim ***** válasza:
Oké,de ha valakinek baja van veled,az még mindig csak az ő baja.Lehet,hogy úgy akarnak "nagyobbak" lenni,hogy téged lekicsinyítenek,na és?Törődni velük olyan,mintha belerúgnál egy trágyadombba.Kárt nem teszel benne,neked viszont koszos lesz a cipőd.
2020. ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5


De mindenki ezt teszi. Na jó nem mindenki, de 10-ből 9 ember. Azt azért nem könnyű kizárni. Nagyon idegesít és legszívesebben behúznék nekik, mert próbáltam érvelni, de nem segített semmit.

2020. ápr. 6. 20:56
 7/17 anonim ***** válasza:

Vezesd le a feszültséget edzéssel,akkor jó kiállású és kemény fickó leszel,akit nem mernek majd kioktatni.Így két legyet ütsz egy csapásra. :)

Érveket ne pocsékolj rájuk,úgysem fogadják el.Ez nem rólad szól,hanem róluk,maguknak akarják bizonyítani,hogy mennyire okosak.A méreg csak akkor hat ha beveszed.

2020. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

De hiszen neked van egy meggyőződésed a dologról: “csak gyávák és az én káromon próbálják tuningolni az önbizalmukat.”

Ha szerinted ez a válasz, akkor miért teszed fel a kérdést? Megerősítésre vágysz?

Látom valaki asszisztált már ehhez, de nem biztos, hogy igazatok van.


Írhatnál példákat, hogy miben oktatnak ki. Lehet olyan dolgokat csinálsz, ami másoknak zavaró. Lehet, hogy rosszul csinálod a dolgaidat, és azt hiszik, hogy segíteni tudnak. Sajnos így nem lehet megválaszolni a kérdést, amíg nem fejted ki a helyzetet részletesebben.

2020. ápr. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8


Példákat azért nem írok, mert egyrészt senki sem csinál mindent jót, másrészt biztosan te is tudod, hogy vannak emberek akikkel többet kötözködnek mint másokkal, de valamiért úgy teszel mintha az nem így lenne és magyarázatokat vársz.


De oké. Akkor mondjam úgy, hogy az élet minden területén, bárhol, bármikor előfordulhat, hogy kioktatnak, sokszor teljesen váratlanul is amikor úgy érzem, hogy valami nagyon jól csinálok.


Vagy szerinted én mindig mindent rosszul csinálok?

2020. ápr. 7. 10:37
 10/17 anonim ***** válasza:

sportolj. Ez a valasz.


Ha othon ulsz semmitteve ilyeneken fogsz toprengeni.

muszalj, kotelezo ha nem akarsz diliházban kikötni

Nem megnyugtatni akarlak hanem.osztonozni arra h kezdj vmit az eleteddel mert ha nem akkor ezek a beszolasok mindig szamitani fognak.

Nem azt kell elerd h ne szoljanak be neked hanem azt h figyelmen.kivul tudd hagyni.

Na pacsit erre🙌

2020. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!