Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Esküvőre illik 16 évesen párt...

Kanae. kérdése:

Esküvőre illik 16 évesen párt vinni?

Figyelt kérdés

Szóval döntenem kellene ma este, hogy vigyek e párt magamnak. Én nem igazán szeretnék senkit elhívni úgy, hogy barátom sincs. De akiket kérdeztem, úgy jött le, hogy szerintük kellene valakit hívnom. Mit csináljak?

16/L



2020. jún. 30. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem szokás barátnőket vinni esküvőre, ha volna párod, akkor sem biztos, hogy vonatkozna rá a meghívás. Szerintem ne vigyél senkit.
2020. jún. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem szokas
2020. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát a meghívón úgy állt, hogyha szeretnék akkor hívhatok. Lesznek ott osztálytársaim is (fiúk, nem hiszem, hogy hívtak volna akárkit is), és úgy érzem ciki lenne, ha egyedül mennék. De valószínűleg akkor nem hívok senkit. Köszönöm a válaszokat!
2020. jún. 30. 21:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem
2020. jún. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk ugy szokas, hogy ha van kapcsolatod/parod, akkor hozhatod a ot is, de baratno baratnovel, fiu a haverjaval ..nem hallottam még :)
2020. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem is lányra gondoltam nyilván. Fiú párt vittem volna valószínűleg, de így nem fogok, azt hiszem.
2020. jún. 30. 22:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Esküvőre kifejezetten illetlenség olyan kísérőt vinni, aki nincs meghívva.

Az esküvő a pár ünnepélye, az menjen el, akit személy szerint hívtak!

2020. júl. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!