Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy egy rokon csak azért nem hív meg valakit az esküvőre, mert nem tehetős és nem tudna annyi pénzt vinni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az egyik rokon most házasodik és mindenkit meghívott az esküvőre kivéve engem öcséimet meg apumat meg anyumat.. Aki tehetősebb azokat mind meghívta, mert ők tudnának vinni nász ajándékként pénzt mi meg nem tudunk annyit vinni mivel így is örülünk, hogyha kajára futja. Nagyon szép gesztus a rokontól, de azért apám elhívta a sajátjára... Körülbelül olyan 50k t tudnánk vinni, de akkor is ez miatt nem meghívni..

2018. júl. 20. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Hülyeség.Nem a pénz miatt nem hív meg benneteket,ezt csak te gondolod.
2018. júl. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert ismered? :)
2018. júl. 20. 13:38
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha kért valamit mindig el lett neki intézve minden. Ő is elintézte ami volt. Kölcsönös volt.. Mindenki mást meg meghív? Na ne röhögtess...
2018. júl. 20. 13:40
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha tényleg azért nem hív meg titeket, mert szerinte csórók vagytok, én itt megszakítanék vele mindennemű kapcsolatot, menjen a gazdag rokonhoz. Egyáltalán nem normális dolog ilyent tenni.
2018. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem ismerem.És te ezt honnan tudod,a szemedbe mondta,vagy kikalkuláltad az agyadban ? Na ne mondd hogy csak a pénz miatt.. van ott ezer más dolog is ha valaki nem akar valakit meghívni,a többieket meg igen.
2018. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De nem kioktatást akarok, hogy szerinted a pénz miatt van vagy nem-e... Nem látsz be tudtommal a családba, ha csak nem vagy egy isten. De nem hiszem.

A kérdésre. Összpontosíts a kérdésre.

2018. júl. 20. 14:17
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Összpontosítottam.Mivel ennyire értetlen vagy,meg is értem ti miért nem kell hogy menjetek.
2018. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja csak, hogy te már más dolgokat kerestél, hogy az biztos nem úgy van. Mintha annyira tudnád... :’D Köszi, a kommentjeidet ezentúl nem veszem figyelembe. :’) Szép napot!
2018. júl. 20. 14:28
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Ha ezt nem mondták az arcodba kerek perec, akkor tényleg csak egy feltételezett, üres vád.

Millió okuk lehet rá, hogy nem hívtak meg, amikről még csak nem is tudhatsz, rokonok ide -vagy oda. Talán elhívtak valakiket, akikkel tudják, hogy ti nem jönnétek ki jól. Vagy az egyik öcséd tett ellenük valamit, amiről senki más nem tud, csak az érintettek. Lehet, az egyikőtök viselkedését, arcszeszét, kifejezéstárát nem bírja valaki. Lehet egy 30 éve történt sérelem. Még az is lehet, hogy a megalapozatlan vádaskodási hajlamod a probléma, vagy az anyagias centrumú gondolkodásmódod.

Ha tudnám, hogy egy rokonom ezt feltételezné rólam, ha nem hívnám meg, én is elgondolkoznék rajta, hogy meghívjam-e.

Ha szeretnének látni titeket, nem vesztenének semmit azzal, ha meghívnának. Ezért nem normális, de mégkevésbé reális a feltételezésed.

Állító kérdést tettél fel, ennek fényében értelmezd a véleményem (és #1-es válaszait is)! Alapvető kommunikációs hiba, még akár ez is közrejátszhat, hogy nem vagy szimpi nekik.

2018. júl. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

Az ő esküvője, azt hív meg, akit akar...

titeket valamiért nem akar. Szerintem sem a pénz miatt, de hát mélyebbre ásni ugye... ahoz kéne egy kis kitartás, alázat, hogy rákérdezz, mi is a gond... de ha meg elmondanák, az lenne a baj.

2019. okt. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!