Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem érdekelnek az emberek?

Miért nem érdekelnek az emberek?

Figyelt kérdés

Szóval, szeretek egyedül lenni.Vagyis inkább egyedül találom meg a lelki békém stb. Családtaggal se szeretek lenni.. Unalmasnak találom az egészet meg idegsít ha folyamatosan beszélgetnek. :D Saját korosztályomból sincsenek barátaim. Volt osztálytársaim nevét se tudom már annyira nem érdekeltek.. A mostaniak is csak idegesítenek mert túl éretlenek állandóan vinnyognak stb.Van egy 5 főből álló baráti köröm ahol én vagyok a legfiatalabb. Velük szeretek lenni. Ő nekik teljesen változó a koruk 20-45 között vannak. Lányok se igazán érdekelnek.. Feleslegesnek tartom a párkapcsolatot ilyen idősen. Sportolok aktívan 4 éve.Ez a hobbim és ez az életem. Ez kiteszi a szabadidőm 80%-át kb. Ami teljesen megfelel nekem. Legalább nem kell senkinek se hallgatnom a mondanivalóját.Mivel csak akkor beszélek ha érdemes beszélnem. Nem vonz ez az értelmetlen beszélgetés.

Általában kimondom amit gondolok nagyon nemérdekel ki mit gondol ha úgy gondolom szarember valaki megmondom a szemébe.Nem érdekel a neme vagy hogy megbántom ezzel.Magyarán elég érzéketlen típua vagyok nem igazán sírok meg siránkozok h nincs senkim.Nagyon jól érzem magam így is. Csakhát régen ennek a szöges ellentéte voltam.. Sírtam mert bántottak, sírtam mert kövér voltam.. Pár év tűrés után ilyen lettem. Egyik percről a másikra.:D Lehet a sok csesztetés kinyírta a régi személyiségem? Lehetséges ilyen egyátalán?:D



Szóval így kaptok egy képet.Mitől lettem ilyen? Miért vagyok ilyen? Túl önimádó vagyok? Vagy túl sokszor használtak lelkiszemetesnek és ezért megutáltam a körülöttem lévőket? Vagy túl komoly vagyok koromhoz képest? Sok mindenre gondoltam már de sose jutottam düllőre azzal kapcsolatban hogy mi bajom lehet? Vannak olyan emberek akik hasonló helyzetben vannak?



Köszi a végigolvasást. Tudom picit hosszúra sikeredett.

16/F


2020. júl. 1. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
olyan különlegesen egyedi vagy!!!
2020. júl. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En detto! Sportolok azt szeretem de az emberek nem erdekelnek
2020. okt. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!