Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem érdekelnek az emberek?

Miért nem érdekelnek az emberek?

Figyelt kérdés

Már egy ideje valamiért nem érdekelnek az emberek. Nem érdekel amit mondanak, ha beszélni is kell velük csak kényszerből teszem. Már az sem zavar ha nem keres senki.

Kezdeném meg szokni hogy nincs a családomon kívül egy ember sem aki közelebb állna hozzám?



2015. júl. 20. 13:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Depresszió? Ugyanis ez nem normális, vannak visszahúzódó emberek, de akik átesnek a ló túloldalára már komolyabb a helyzet.
2015. júl. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Hasonló vagyok én is, de ez inkább nálam zárkózottság. Amúgy érdekelnek csak távolabbról, viszont ahol kell segítenem ott megteszem. De ha érdekelne is valaki, akkor csak egy társ kellene, s a társaságomat kielégítené.
2015. júl. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1: Lehetséges, mivel több tünet is van ami a depresszióhoz köthető...


#2: Hogy értve távolabbról?

2015. júl. 20. 14:32
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Ha nem érdekelnek az emberek akkor ide minek írsz? Itt is emberek véleményét olvashatod el :-)
2015. júl. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A véleményük azért valamilyen szinten érdekel, persze nem mindenkié, de gondoltam hátha van valakinek ötlete h miért lehet ez.
2015. júl. 20. 15:04
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Kábé tíz rongyban mernék fogadni, hogy vannak páran az ismeretségi körödben, akik szívesen állnának közelebb hozzád.


Ha egyszerűbb lenne.

2015. aug. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Velem ugyan ez van és nekem is vannak depresszióra utaló jelek, olyan mintha csak én tettem volna fel a kérdést :D
2015. aug. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6: Nem hinném hogy az a néhány ember a közvetlen környezetemben annyira közel szeretne kerülni hozzám.

#7: Kár, hogy nem vagyok egyedül ezzel...

2015. aug. 2. 14:50
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen megértelek egyébként, nekem is ritka, hogy a kedvesemen kívül bárki is hiányozna, és szerencsére ők is tudják, hol a helyük. Időnként összejárunk egy-két fontosabb baráttal, akikkel úgy alakult, hogy számolatlanul tesszük a kisebb-nagyobb szívességeket egymásnak, de ott is fontos feltétele a békének, hogy nem kell mondjuk napi több órán át beszélgetni a semmiről. Biztos nagyon "felnőttes" lenne, csak így meg sokkal jobb és értékesebb. És velük is úgy vagyok, hogy ha hetekig nem látnám őket, akkor se örülnék nekik úgy, mint az asszony esetében ugyanennyi idő után, vagy mint a kutyám két nap után...
2015. aug. 3. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
7. Vagyok amúgy elfelejtettem azt írni hogy nyugodtan írhatsz üzit ha akarsz
2015. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!