Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha külföldre mentek, várost...

Ha külföldre mentek, várost néztek vagy inkább az emberek érdekelnek?

Figyelt kérdés

Engem személy szerint nem igazán érdekelnek a romok meg az ilyen építészeti emlékek, persze egy kicsit igen, de amúgy arányában 90-95%-ban nem. De az emberek, azok nagyon vonzanak! Egyszerűen minden külföldi emberhez odamennék és kifaggatnám egy csomó dologról, amire kíváncsi vagyok, aztán elköszönnék tőle (ha nagyon szimpi lenne, odaadnám a telószámom, e-mailem stb.) Van még valaki így? Szerintetek ez miért lehet?


Ja, és bocs hogy kérdést kérdésben teszek fel, de milyen szakmákat javasolnátok egy ilyen embernek? (az utazás ugye egyértelműen vonz, de az írás, a töri és a különböző kultúrák is)



2014. nov. 3. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Romok, erdő, puszta közepe, ahol rajtam kívül nincs senki!
2014. nov. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

A meleg bárokat illetve az összes meleg barát helyet keresném fel :)

Nyugodtan nézzetek hülyének de én nagyon kedvelem a melegek személyiségét,szerintem cukik is :)

Imádom ha azt látom hogy szeretik egymást :)

2014. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én ott éltem, először megismertem a munkatársakat, utána mi hol van(hol van bolt, stb, később már valami tópart hiányzott, meg fű, meg fa)utána meg szerelem hiányzott.


amikor mntem ide-oda láttam egy gyönyörűszép szökőkutat éjszaka párás köd volt körülötte (de asszem esett is, az nem biztos)háttérben valami ívelt utakat összekötő kapu,le is fényképeztem, mindenki elájult tőle, de az csak egy szimpla dísze volt egy szimpla térnek..

meg bírtam amikor intéznem kellett valamit a nagykövetségen, vagy hol?(?)minden nemzet zászlaja van rajta, tetszett hogy mindenki emlékműként fényképezi, rengeteg turista, nekem meg ott van dolgom :)

és sokszor elképzelem milyen lehet annak a tengerpart, aki mondjuk ott születik, ott él, mindennap látja :)


de szóval én akárhol vagyok, nekem első számú az, hogy kivel vagyok (mert egy karácsonyra feldíszített egész állam sem olyan szép, ha nem oszthatom meg senkivel)

2014. nov. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Antropológus? Mondjuk ott pont nem "személyesen" ismerkedsz, hanem próbálsz objektív maradni, de hát ki tudja? Szerintem szubjektíven is lehet objektívnek lenni, ha ügyes vagy. :D
2014. nov. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as, hol élsz? :) Irigyellek, nagyon klassz lehet tengerpart közelében élni.


4-es, á, nem konyítok én a bioszhoz, humános vagyok. :D

2014. nov. 6. 19:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Az antropológus (nem mind, de ez is egy szakirány antropológián belül) azt tanulmányozza (többek között), hogy hogyan élnek egy nép/törzs tagjai. Ezt úgy, hogy beilleszkednek az adott törzs életébe, felveszik a szokásaikat, sokszor évekig élnek velük. Balin, Afrikában, a dzsungelek mélyén, Kínában, bárhol.

Ahogy tanárként tanulsz pszichológiát, úgy antropológusként nyilván bioszt is, de nem az a fő. :)

2014. nov. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Á, értem. Így már más, felkeltette a kíváncsiságom. :)
2014. nov. 7. 20:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon érdekelnek olyankor az emberek! Mindig figyelem őket, figyelem amit mondanak, hogy mit hogyan csinálnak, stb. Persze emellett nyilván maga a város is érdekel, de mondjuk két múzeum közti "szünetben" nagyon szeretek - vásárlás után - csak ücsörögni és nézni az embereket. Úgyhogy nem vagy egyedül, kedves Kérdező! :)


Az meg, hogy milyen szakmát javasolnék....mondjuk olyat, ahol utazni, külföldiekkel találkozni és valamelyest törivel foglalkozni is lehet, az az idegenvezető. Ott utazhatsz, idegen nyelven is beszélhetsz akár, külföldiekkel (is) lehetsz, plusz az adott hely történelméről, kultúrájáról is beszélhetsz. :) (Írni meg tudsz hobbiból is akár.:D)

2014. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!