Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről,akik közösségi média profilt készítenek kutyának,macskának?

Figyelt kérdés
Azonosak azokkal,akik megetetik őket abból a tányérból,amiből(utána) esznek később ők is, pulóvert kötnek nekik,horoszkópot készítenek nekik stb?

2020. júl. 3. 12:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem zavar. Ha valami olyan van ami idegesít nem nézem ha barát és nem akarom megsérteni akkor kikapcsolom az értesítéseket hogy ne küldjön róla semmit.
2020. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A mentett kutyámnak csináltam saját közösségi oldalt, hogy az egyesület, akiktől hozzám került, itt tudja követni, mi van vele, mivel nekem sincs időm írogatni nekik és küldözgetni, hogy éppen mi van az egykori védencükkel, meg nekik is ezer dolguk van, de amúgy kérték, hogy kapjanak róla híreket. Így akkor néznek rá, amikor idejük van, egyébként bekövette az oldalt a kutyám egykori ideiglenes befogadója is, ő is látja, hogy jó helyre került.

Más mentettnek is csináltak gazdik ilyen oldalt. Szerintem ez nem rossz dolog.

2020. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A mentett az más szerintem,de sokan csak a saját házi kedvencüknek készítenek közösségi média profilt.
2020. júl. 3. 13:17
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Miért más a mentett? És honnan tudod, hogy egy másik kedvenc, akinek ilyen oldalt csinált a gazdája, nem mentett?
2020. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémen például nem látszik, hogy mentett, szoktak is rajta csodálkozni, hogy "ilyen kutyát is kidobnak?". Kóbor kutya volt.
2020. júl. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért amit a kettes írt.Szerintem.Tv-ben hallottam,hogy valaki kutyájának készített oldalt,onnan jutott eszembe a kérdés.
2020. júl. 3. 13:24
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
2-4-5 válasz ugyanúgy az én válaszom. Mint írtam, az én kutyámon nem látszik ránézésre, hogy mentett. Nem hangoztatom umalomig.
2020. júl. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Nevetségesnek tartom. De semmiképpen nem tartom egészségesnek.
2020. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Értem.Kifejezetten azokra gondoltam,akik annyira szinte a gyereküknek tekintik a kutyát. Nem a mentettekre,hogy nyomon lehessen követni őket.Amit vettek,vagy kaptak.Házban volt olyan házaspár,akik még a tányért is odaadták nekik,amiből később aztán ők ettek.Láttam.
2020. júl. 3. 13:45
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha utána alaposan elmosogatják, akkor a tányérral sincs baj.
2020. júl. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!