Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mast is lehozna mindenröl az...

Mast is lehozna mindenröl az alàbbi? Megbeszéltük hogy talalkozunk majd konkretizaljuk az id.pontot, erre masnap megkerdezi akarsz talalkozni?

Figyelt kérdés

Egy règi ismerösömmel, akit rég lattam, mivel neki igy nekem is ugy alakult az elethelyzete hogy több szabadidönk lett, megbeszéltük hogy elütjük akkor.kitalalunk vmit. Es munka/suli mellett egyeztetünk jo idöpontokat.


Jeleztem elöre nekem a hetköznapok jobbak.valaszolta oke.


Erre

1.hetvegen "zaklat"hogy mit csinalok hol vagyok.mondtam akarkimmel z helyen. Erre megjelent.

2. Masnap megint ir hogy talalkozunk e. (Itt mar kezdtem begözölni hogy bakker nem megbeszeltük màr hogy majd egyeztetünk egy hetköznapot??)türelmesen elismeteltem neki magam hetköznap majd megbeszeljük.

3.erre beveti a nagy kerdest. Akarsz talalkozni?(màr vöröslik a fejem komolyan mert nem erröl volt eddig is szo hogy talalkozunk majd??)keptelen voltam reagalni

4. Erre küldi a kerdöjeleket tovabb.


Most epp azon kezdtem màr agyalni hogy talàn bolond? Lehet nem kellene nagyon felvennem vele ujra a kapcsolatot.


Vagy nem jol latom?

Es ha jol latom most hogy szalljak ebböl ki?

Megirjam neki hogy bocsi az agyamra mentèl talalkozo lefujva?



#megbeszéltük erre megkerdezi még 6 szor ugyanazt
2020. júl. 5. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Valaki szórakozik veled, aki az ismerősödnek adja ki magát, de nem az.

Ennyire nem ostoba senki.

2020. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintrm túl ingerült vagy alapjaiban. Mit idegeskedsz ezen?

Ha nem tetszik fogod letiltod.

Nem kell túl agyalni, de jócskán mérgelődő típus vagy, ne haragudj meg.

Amúgy megkérdezném miért nyomja ennyire magát? Megmondanám, hogy legyen türelemmel.

Ha nem fogja fel, végig tiltanám és élném tovább az életem...

2020. júl. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azèrt vagyok ingerült mert pont az ilyenek szokàsa az hogy mèg ök fogjàk eljatszani a hattyuk halàlàt hogy megigertem hogy talalkozunk aztan megsem teszem (ezek utan mar nemigen van kedvem hogy öszinte legyek) vagy még ök bunkoznak le engem a végén magukat abszolut nem veszik észre



Volt oszttars amugy

2020. júl. 5. 18:15
 4/8 A kérdező kommentje:

Még mindig pattog.

Hogyan ràzzam le?

2020. júl. 7. 17:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Erre nem mond szerintem már senki semmit, viseld el ha nem vagy képes letiltani.

Gondolom jó neked, hogy figyelnek rád, akkor viseld el.

2020. júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tiltsd le.
2020. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Uh, van egy kiköpött ilyen ismerősöm. Lehet pont ő az...fővárosi vagy?
2020. júl. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

XX.


Azert drasztikus nem akartam lenni nem tiltottam. Elvegre osztalytars.


A sok kerdesire már kitört belölem hogy minek csinal elet halál dolgot belöle, mikor megbeszèltük majd talalkozunk, majd kitaláljuk mikor. Ne pattogjon mar itt van ezer millio dolog a vilagon.soroltam pàrat csak hogy erzekeltessem vele. (Most itt fiktiv peldak: de baleset, ovodai ballagas, hajtas es gixer a meloban, fennakadt 10 millio utalasnal a bankban az éterben raadasul munkabereket kellett volna utalni, meg tulorak stb, miközben ö meg: "talalkozunk, talalkozunk, nem akarsz talalkozni, mikor talalkozunk?")csak hogy erezze màr milyen idegesitö.


Azota eldugult, hogy oke majd irok. Ami màr az elejen igy volt hogy majd egyeztetünk. Ha latom elöre mikor lesz nekem lightosabb.meg neki is.

2020. júl. 9. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!