Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fitness teremben tegeződés?

Fitness teremben tegeződés?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a fitnesz termi tegeződésről?

Mennyire illetlenség tegezni egy nálam kb. 45 évvel idősebb személyt?



2020. júl. 8. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Először biztosan nem tegezném le, csak ha felajánlja a tegeződést. Ha fitneszterembe jár, akkor valószínűleg fiatalos felfogású.
2020. júl. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Kondiban bevett szokas a tegezodes. Mindenkire vonatkozik.
2020. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Egy olyan embert aki a nagyapád lehetne azért ne tegezz le egyből még ha fitnessz terembe vagánykodtok akkor sem, csak ha ő felajánlja a tegeződést akkor

Egyébként ha gyakran jársz akkor a törzsközönséggel úgyis össze fogsz ismerkedni aki rendszeresen jár edzeni és mindenkivel tegeződni fogsz előbb utóbb, én is tegeztem olyan fickót aki az apám lehetett volna korban

2020. júl. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
A súlyzós edzés is sport. És a sportolók közösséget alkotnak. Ha pedig én egy olyan közösségbe járok, ahova tartozom, természetesnek tekintem a tegezést.
2020. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Ahol mindenki tegeződik, ott szerintem az az illetlenség, ha valaki nem vesz részt ebben.
2020. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Teljesen normális
2020. júl. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Hehe, még jó 10 évvel ezelőtt egy kis pince teremben edzettem. Lejárt egy idősebb úr is, mint később megtudtam, 78 éves volt akkoriban (max. 65-nek nézett ki), én 26. Én is zavarban voltam, először "önöztem", szabály szerint megsértődött, hogy mit modoroskodom?! :D
2020. júl. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem gondolnám, hogy helyszínfüggő az udvariasság, tehát pl hogy bankban nem lehet letegezni valakit, konditeremben meg lehet.


Magáznám először, ha mondja, hogy tegezzem, akkor tegezem.

2020. júl. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Konditeremben sosem engedtem, hogy letegezzenek. Ha a néni (hacsak nem volt nagyon öreg) tegeződött, akkor én is tegeztem. Persze nem úgy viselkedtem vele, mintha együtt őriztünk volna libát, de érted...
2020. aug. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sportórakon tegezek mindenkit de magam se vagyok már húsz éves.
2020. szept. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!