Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak szerintem volt sokkal...

Csak szerintem volt sokkal jobb míg a nyugdíjasoknak megvolt a saját idősávjuk a vásárlásra?

Figyelt kérdés
Sokkal jobb volt számomra úgy a vásárlás, hogy nem kellet egy helyben toporgó néninek, meg bácsikat kerülgetni, és arra sem kellet várni, hogy mikor fejezik be a bájcsevelyt a pénztárossal a boltban akinek már az arcán is lászik, hogy ő is azt várja mikor fejezi már be.

2020. júl. 10. 11:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%

Véleményem szerint előnye is volt meg hátránya is.

Számomra is ismerős, amit leírtál: cseverészés, topogás, nem lehet kikerülni stb...

Nekem az nem tetszett sokszor, hogyha egész nap sok dolgom volt és éppen reggel tudtam volna bevásárolni, pont nem tudtam menni. Nagyon sok dolgot a vásárláshoz kellett igazítanom, mindig is jobban szerettem reggel letudni, friss áru stb...estére mire ráértem már alig volt valami, mert elhordták.

Mondjuk nem feltétlen csak az idősek topognak, sokszor a fiatalabbak sem állnának arrébb, az út közepén vannak, nem engednek el.

Most annyiból jobb, hogy bárkit is kell kerülgetni, nem kell néznem az időt, hogy már csak 10 percem van, már nem tudok menni, még ennyi az idő MÉG nem tudok menni.

2020. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon rossz volt, örülök hogy végre vége. Egyszer akartam a beteg gyerekemnek kedvére tenni, hogy veszek neki a kedvenc gyümölcsét, erre a biztonsági őr kiküldött 11 órakor a boltból. Teljes üres volt a nagy hipermarket.
2020. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
28%

Nekem nem volt jobb. A gyerek általában 8kor kel, mire el tudtunk volna indulni boltba, 9 óra. Dél-fél1 körül délutáni alvás 3ig, mire elindulunk a boltba, megint csak 4 óra, viszont ilyenkor már jönnek munkából az emberek, olyan tömeg nyomor volt, hogy volt mikor 1 órát álltunk sorban.


Sokkal kellemesebb, hogy nyugiban felkelünk, megreggelizünk, felöltözünk, és a már jókedvű gyerekkel megyek 10 óra körül a boltba, ahol max azt a pár idős nénit kell kerülgetni, és még így is max 20 perc alatt végzünk, ellenben azzal mikor délután 1 órát álltam sorban, a hisztis nyűgös gyerekkel.


Szóval nem, nekem határozottan nem volt jobb.

2020. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
40%
Nem értem miért kell lepontozni, csak azért mert más véleménye van valakinek... látszik a színvonal
2020. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ, hogy ki mikor, hogy dolgozik. Én pl. pont abban a sávban szoktam magamnak megvásárolni a friss reggelit munka előtt, ha reggel vmiért nem tudtam otthon enni, vagy bevásárolni ebédre a SPARban, mert olyan időbeosztásban dolgozom. Ez engem is korlátozott. Pár toporgó néni meg ennyire nem húzza fel az agyam.
2020. júl. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
83%
Inkább a gyerekeseknek kéne külön sáv, hogy egymást basszák fel a babakocsival, meg egymás fülébe üvöltsön a sok kis babóca.
2020. júl. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
58%

#16

na,annak valami értelme is lenne,nem az időseket kéne szétkorlátozni.

2020. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
88%
Aki szinte minden kommentelő válaszát lepontozza.. megkérdezhetem miért?
2020. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Jobb volt. Én munka után bevásárolok estére és másnapra, de ezek a nyuggerek egész délelőtt nem érnek rá a boltba totyogni, pont akkor kell, amikor sietnék haza pihenni.
2020. júl. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt vele bajom, mèg úgy sem, hogy eltolt időpontokban dolgozom, ha úgy tetszik 2 műszakban, emiatt van a héten 2 olyan nap is, amikor csak délelőtt tudok pl bevásárolni. Nyilván fegyelmezettséget és előretervezést kívánt a dolog, meg mindenkinek nem lehet jót tenni, hiszen valljuk be, mi más idősáv lett volna ennél jobb? Ha vkinek nagyon kellett vmi délelőtt, azt 9 előtt még el lehetett intézni. Szóval szerintem ezen fennakadni, meghogy milyen rossz volt: képzeljétek el, mikor hajnalban azért kellett kelni, mert indulni kellett lebunkózni a mamutot! Csak abból vagy visszatértél ép csontozattal, vagy nem. Azért annyira ne legyünk elkényelmesedve, hogy azon agonizálunk, hogy a hét 7 napján van 3 óra, amikor nem tudunk vásárolni. Nem gondolnám, hogy ezért bárki éhen halt.


Egyébként a normál rendszerrel sincs bajom, habár általában nem kedvelem a nyugdíjasokat, de mindig úgy vásárolok, hogy magammal foglalkozom, nem a nénikkel bácsikkal.

2020. júl. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!