Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak szerintem volt sokkal...

Csak szerintem volt sokkal jobb míg a nyugdíjasoknak megvolt a saját idősávjuk a vásárlásra?

Figyelt kérdés
Sokkal jobb volt számomra úgy a vásárlás, hogy nem kellet egy helyben toporgó néninek, meg bácsikat kerülgetni, és arra sem kellet várni, hogy mikor fejezik be a bájcsevelyt a pénztárossal a boltban akinek már az arcán is lászik, hogy ő is azt várja mikor fejezi már be.

2020. júl. 10. 11:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nagyszüleim kezdeti stádiumban lévő demensek. Én úgy láttam, nagyon sokat rontott az állapotukon a bezártság és a magány. Teljesen leépítették azt a maréknyi szociális kapcsolatukat is, ami kicsit a földön tartotta Őket, illetve folyton dühkitöréseket kaptak az idősáv miatt, telefonon sem lehetett elérni Őket ilyenkor, merthogy a “szomszéd Piri elviszi a 40 kiló élesztőt!!!”.

Én emiatt speciel örülök neki, hogy az idősáv megszűnt, nekem sem kell szétdarabolnom a napomat, hogy az ügyeimet 7-9 és 12-4 között két részletben tudjam elintézni.

2020. júl. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!