Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan vegyek részt vegánként...

Hogyan vegyek részt vegánként egy vadhús evő kerti partyn?

Figyelt kérdés

Lesz egy kerti party a következő hetekben, nem az első ilyen amin részt veszek.

A fókuszban az áll, hogy vadhúsos bográcspörköltet eszünk.

Nemrég teljesen vegán lettem.

Mondtam a szervező barátomnak, hogy nekem kéne valami vegán étel, de ő csak elviccelte és azt mondta, hogy majd a fűnyíró fűtartó dobozából ehetek lenyírt füvet...

Hogyan vegyem rá, hogy vegye komolyan az új életmódom és legalább valami alap vegán ételt kapjak?



2020. júl. 12. 03:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél neked tetsző alapanyagokat a partihoz.
2020. júl. 12. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
Krumpli,víz biztos lesz.A pörköltbe is kellenek különböző fűszerek,zöldség,só.Megkéred a házigazdát,hogy üssön össze neked valamit hús nélkül.Vagy megcsinálod magadnak.
2020. júl. 12. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
40%

A vegánok miért várják el, hogy az egész világ hozzájuk idomuljon?

Miért nem jó a fű, hiszen amúgy is azt zabáljátok.

2020. júl. 12. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem et olyan, mintha egy hetero melegfelvonulásra menne. Minek mész egyáltalán? A vegetariánus lennél, még megértem, de vegán??? Miért jó az? Megértem, hogy nem akarsz húst enni, de mi bajod a jó rántottsajttal, vagy esetleg omlettel??


Na de mindegy is. Vigyélncukkinit, azt is kiszokták rántani pl. és ehetsz hozzá krunplit vagy rizst.

2020. júl. 12. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Elmész és nem eszel vagy viszel magaddal valamit. Vagy nem mész. Én ha hívnálak megérteném, hogy nem eszel a kajából, de miattad nem csinálnék külön semmit.
2020. júl. 12. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%

Szervező barát?

A barátod vagy haverod? Tényleg muszáj elmenned?

A barátomnak azért csak összeütnék valamit.

2020. júl. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
77%

Ha elvárod, hogy a társaság megtiszteljen külön kajával, akkor te tiszteld meg a társaságot azzal, hogy nem mész el.

.

Vadhúst az emberek többsége nem annyira elérhetősége, hanem ára miatt nen túl gyakran eszik.

Ez az összröffencs - írottad szerint - kimondottan a ritka lehetőségű vadhúsevésre jön össze. Ha tehát valaki finnyásságból, vagy bármi más okból nem eszik, nem tartozik a társasághoz. Még akkor sem, ha az előtt annak tagja volt.

.

Bográcsozás - nyilt tűz használata, de technikája egészen más, mint a grillezésé. Nem várhatod el, hogy a bográcsozó egyedül a te kedvedért még egy grillsütőt is beszerezzen és két munkát végezzen egyszerre.

.

Kihagyod ezt a társasági esetet, vagy tudomásul veszed, hogy az nem a te ízlésed szerinti.

Esetleg megfogadod ezt a vendégváró tanácsot: akinek nem tetszik az enyém, azt eszi, amit hozott.

2020. júl. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%
Ha van tűz lesz parázs is. Onnét már csak percek kérdése legrillezni bármilyen zöldséget.
2020. júl. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%
Vegán vagyok, de nekem soha nem jutott volna eszembe elvárni, hogy extra terhet rójak a szervezőkre. Ha különleges igényem van, akkor majd én viszek valamit magamnak. Ha ezt nem értik meg, akkor nem megyek. Ha látszólag megértik, viszont a helyszínen megállás nélkül ezen élcelődnek, akkor pedig igyekszem valamilyen indokkal kimenteni magam, feltűnés nélkül lelécelek, és legközelebb már nem megyek el.
2020. júl. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
81%

Ha a barátom alapból semmivel sem gondolna rám, plusz fűnyíróból való fűevést emlegetne, akkor nem igazán tartanám többé a barátomnak.

Az amúgy neked nem jutott eszedbe, hogy vigyél magadnak valamit? Én így kezdeném, hogy viszek magammal enni, ha erre azt mondja, hogy van alternatívája(nem a fűevés), akkor szuper, ha nem, akkor nem. De ne sértegessen..

2020. júl. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!