Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Atinak (Paul Street) tetszik...

Atinak (Paul Street) tetszik valaki/ van barátnője?

Figyelt kérdés
Mostanában azon gondolkoztam, hogy a dalokat amiket ír szólnak-e valakiről vagy sem. Gondoltam valakinek van erről valami infója talán...

2020. júl. 13. 23:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Soha nem lesz a tiéd!
2020. júl. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1-es áucs :( bántod az érzelmeimet xd
2020. júl. 14. 21:54
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Sajnálom, csak a valóságérzezedet nem szeretném bántani.
2020. júl. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%

Biztos van, Facebookon meg Youtubeon is állandóan megy a fiatal hölgyek részéről a nyálcsorgatás.



Nem tudom, hogy mi a vonzó benne, de a lányoknak nagyon tetszik.

2020. júl. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Négyes számú válaszoló hát lehet igazad van...de nem hinném, hogy annyira könnyen beadná a derekát egy rajongónak, bár ki tudja. Egyébként én szívesen megválaszolom, hogy miért vonzó sok lány számára :) A külseje nem annyira különleges (nekem az), viszont baromi értelmes, nagyon jól használja a szavak. +szerintem rohadt vicces. A műveltség nagyon pozitív egy dolog, csodákra képes.
2020. júl. 15. 20:24
 6/17 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nincs 😅
2020. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%

Értelmes?


"Potenciális csulapont"


Figyelj, én sem beszélek mindig szépen (sőt), de azzal nézettséget szerezni, hogy két nárcisztikus lányt szidunk, illetve az iskolai élményeinket pedzegetjük, valahogy nem jön be. Maga a csatorna az "Infographic Show", vagy a "Knowledgia", "kurzgesagt", vagy hasonló nagykutya ismeretterjesztő műsorok magyar riválisa lehetne. Tény, hogy jól utánanéz a dolgoknak, és elő is tudja adni magát. De valahogy mégsem adja a csatorna... A vlogjait viszont néha megnézem, mert kíváncsi vagyok, miért van oda a nép annyira. Még nem jöttem rá.



Ha vannak itt lányok, és tetszik nektek, őszintén, részletesen mondjátok el, hogy mégis mi tetszik benne. Marhára kíváncsi vagyok.


#4

2020. júl. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
11%
Csak a bölcs mondás jut eszembe, miszerint a szegény ember kézzel nőz.
2020. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

7. Én lány vagyok és nekem is nagyon tetszik. Fekete haj+fehér bőr+sötét szem, ideálom. A szeme nagyon szép.

Egyedi, okos, művelt, beszédes, energikus, jó előadó, jól tud énekelni és gitározni. A videóit végig tudom nézni, annyira megfog.

A csatornája meg érdekes, a borítókép is designos. Nem unalmas, van egyénisége, nem tucat tartalmakkal áll elő.

2020. júl. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

#9

Ezt nem tudom cáfolni. A külső meg relatív, szerintem nem néz ki jól, de én ezt férfiként nem tudom megítélni.


A "Nem unalmas, van egyénisége..." részre meg egy kérdéssel válaszolnék: mi az, ami számodra, számotokra nem unalmas, vagy kinek van jó egyénisége?


Egyébként köszönöm a válaszod, a lepontozóktól meg még mindig várok valamilyen reakciót. Azért, mert én nem vagyok oda érte, és ki is fejtem, még nem lesz a válaszom kevésbé hasznos.

2020. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!