Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Atinak (Paul Street) tetszik...

Atinak (Paul Street) tetszik valaki/ van barátnője?

Figyelt kérdés
Mostanában azon gondolkoztam, hogy a dalokat amiket ír szólnak-e valakiről vagy sem. Gondoltam valakinek van erről valami infója talán...

2020. júl. 13. 23:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%

10. Ezt nehéz megfogalmazni, de megpróbálom leírni. Egyszerűen van kisugárzása. Jó őt hallgatni, nézni.

Elkezd beszélni és pár perc alatt el lehet dönteni, hogy szimpatikus az illető vagy nem. Tud értelmesen beszélni, nem keresi a szavakat, nem használja az ööö, izé szót. Használ bonyolultabb szavakat, nincs annyi szóismétlés. Igényesen fogalmazza meg a mondanivalóját. Nincs elszállva magától, figyel a másikra, nemcsak saját magával törődik.

2020. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%

#11


Oh, hát akkor bennem valószínű nagyot csalódnál (de nem csak te). Én egy eléggé egyszerű ember vagyok. Ettől függetlenül köszönöm a válaszod.


Mondjuk a választékos beszéd egy ismeretterjesztő (szerűség) csatornán elvárható, követek olyan videóst is, aki eléggé beszédhibás, viszont ő karosszérialakatos, ott nem a szép beszéd számít... :)


Egyébként köszönöm a részletes kifejtést. Sosem árt egy piacfelmérés, hogy milyen fiúkra van igény.

#10 voltam


20F

2020. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem értelmesebb, mint az átlag 18 évesek, már előtte az volt. Nézzétek meg a többi videóst. Pedig én már kicsit idősebb vagyok. Megértem, hogy kedvelik a lányok
2020. júl. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
15%
Azon csak nevetni tudok aki szerint egyedi. Külföldön több millió ilyen videós van, és előszeretettel lopja és lopta el mások tartalmát, elég csak megnézni hogy milyen videókat csinál, eleinte a creepy téma volt a divat, aztán most a véleményezés + zene megy nagyon, és ezért áttért azokra.
2020. nov. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14


Ezt fejtegettem a #7 válaszomban, de csak esztelen pirosozás volt a reakció...


#7

2020. nov. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nem ránk tartozik.:)
2021. jan. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
tudom, most már rájöttem én is...
2021. jan. 25. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!