Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha egyszerűen...

Mit csináljak ha egyszerűen nem tudok feloldódni emberek közt?

Figyelt kérdés
Bármilyen társaságban vagyok, a többiek jól elbeszélgetnek, én meg csak ott állok vagy esetleg nevetek, ha valaki valami vicceset mond, de hozzászólni a beszélgetéshez nem tudok (vagy lehet nem merek, nem tudom). Ha konkrétan hozzám szólnak akkor válaszolok és itt megáll a tudomány, de valaki mindig mondja, hogy milyen csendes vagyok. És mindenhol, pl. munkahelyen is elvagyok csendben majdnem egész nap.

2020. júl. 19. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
igyál egy sört attól felengedsz egy kicsit
2020. júl. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok és nekem a sör se segít...
2020. júl. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Én pontosan ugyanez vagyok, de sok-sok év után rájöttem az okára. Apám gyerekkoromban állandóan mondta, hogy hülyeség amit mondok és hülyeség az is amit gondolok, legjobban teszem ha hallgatok arra aki nálam okosabb és bölcsebb. Sajnos azóta is csak hallagatok és nem tudom mikor jön el az én időm, mikor leszek én elég bölcs?
2020. júl. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Akkor ez egyet jelent, nem vagytok társasági alkatok

Én is ismertem egy fickót az se berúgva de még drog hatására se tudott feloldódni

Nem társasági alkat, nem való neki a társaság ennyi

2020. júl. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rajtam se segít a sör sem, még 5 darab sör se. Sajnos komoly hátrányban vagyunk, így minden sokkal nehezebb.
2020. júl. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!