Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A Z generációt miért nem...

A Z generációt miért nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Én is ebbe a generációba tartozom de nem érdeklem őket. Múltkor kiraktam a Jokert a napomba közösségi oldalon és azóta nem láttam hozzám hasonló korú embert. Talán emiatt?

2020. júl. 21. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

Mi az a Z generáció?

Hány éves vagy és milyen korú emberekkel szeretnél ismerkedni milyen célból?

2020. júl. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az 1995-2010 között születtek.
2020. júl. 21. 15:42
 3/10 anonim ***** válasza:
9%

De hiszen azok még takonypócok

Hány éves vagy, hogy ennyire ismerkedni akarsz velük?

2020. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
18
2020. júl. 21. 15:59
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Dehát akkor te még simán beleférsz ebbe a generációba

Miért nem érdekled őket? Hiszen a te korosztályod is

Adjál magadra, öltözködj divatosan, vágass divatos hajat,ha nő vagy akkor sminkelj, menj el szórakozóhelyekre vagy interneten társat keresni

Ha fiú vagy és van egy kocsid az előny

2020. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Senki nem fog a semmiből csakúgy érdeklődni irántad. Én se törődök azokkal az emberekkel, akiket véletlenszerűen kiad a Facebook vagy Instagram algoritmusa - ez pedig nem a kora miatt van.

Biztos vannak érdeklődéseid és hobbijaid. Én azt mondom, hogy ezek alapján indulj el, mert ha csatlakozol egy olyan közösséghez vagy csapathoz, ahol van egy közös érdeklődés, akkor az már önmagában biztosít egy közös alapot, amire lehet építeni. A lényeg az, hogy legyél nyitott és ne csak várj a csodára. Még iskoláskorú vagy, ott sincs semmi pozitív reakció?

Nem tudom, hogy miért gondolod úgy, hogy Joker-nek bármilyen jelentősége van. Nekem hónapokon át egy olyan kép volt a profilképem, amin a White Knight-ot olvastam.

19/L

2020. júl. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%
Jó hát aki kamu profilképeket rak ki, az ne is várjon semmi jóra társkeresés szinten
2020. júl. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%
Talán mert Jókereket rakosgatsz a napotba, mint valami hülye xD
2020. júl. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de én személy szerint én úgy kerülöm a Joker profilképeseket, mint a pestisest.
2020. aug. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
96%
Akik Jokerrel azonosulnak, általában megnemértett zseninek tartják magukat, esetleg a társadalom szegény szerencsétlen áldozatának, miközben csak szociális analfabéták, akik meg sem próbálnak beilleszkedni. Az ilyen viselkedés nagyon nem megnyerő.
2020. aug. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!