Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az olyan ember mégis milyen...

Az olyan ember mégis milyen felnőtt lesz, aki fiatalkorában semmit nem csinált? Aki nem pasizott, nem volt párkapcsolata, nem bandázott a barátaival, nem bulizott, az felnőve milyen ember lesz?

Figyelt kérdés
2020. júl. 24. 09:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Bármilyen.
2020. júl. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Én sem pasiztam minden héten, nem nagyon jártam bulizni, de voltak rendes barátaim, akikkel eljártunk ide-oda. Nem rúgtam be minden hétvégén, nem feküdtem össze fűvel-fával, mégis normális felnőtt ember lettem. Szerintem normálisabb, mint az osztálytársaim jó része.
2020. júl. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

Attól, hogy fiatal korában ez volt rá jellemző, nem biztosíték arra, hogy felnőttként is ilyen lesz.

Nekem faterom ugyanilyen volt fiatal korában, ma meg már mindenki ismeri a városba szinte és ha vele kimozdulunk bármerre is, az tripla annyi időbe kerül mert tuti találkozik valakivel akivel eltrécselget.

Én még csak 19 vagyok, de úgy néz ki apámra ütöttem mert ugyanolyan csendesebb fajta vagyok, nem járok buliba, nem csajozok (bár ezt feleslegesnek is tartom, az ember élete párját az élet sodorja majd elé én azt gondolom), barátaim sincsenek.

De simán elképzelhető, hogy később meg majd olyan leszek mint a fater. Tele leszek velük és velem sem lesz érdemes elindulni sehova :D

2020. júl. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Én sem voltam bulizós fajta, inkább introvertált, könyvmoly típus 🙂 pasizás se nagyon érdekelt. Barátokkal jártam el ide-oda. Szerintem egész normális felnőtt lettem, van két gyerekem, férjem aki egy buszmegállóban "nézett ki magának", aztán jelölt ismerősnek Facebookon 😃 ma már nem nagyon van időm olvasni, az emberek felé viszont nyitottabb lettem, szerintem vicces is vagyok, szóval tök normális annak ellenére, hogy nem piáltam és buliztam orrba-szájba fiatalabb koromban. Egyáltalán nem érzem, hogy kimaradtam volna valamiből. Szüzességemet is 18 évesen veszítettem el.
2020. júl. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Magányos sajnos. Mert utánna ebből nehéz kitörni. Gondolom te arra gondolsz hogy szó szerint nulla társasági élet. Nehéz párt találni meg barátokat ez saját tapasztalat. Mint láthatod még a többi válaszolónak is van minimális élete.
2020. júl. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
15%
Antiszoc
2020. júl. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
#6 Az emberek előszeretettel dobálóznak ezzel a szóval. De inkább nézd meg, hogy mit jelent, mert tévedésben vagy. :)
2020. júl. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
11%

"

3. Beilleszkedni nem tudó, közösségtől távol maradó (személy), aki nem szívesen van más emberek társaságában.


Az idős, antiszociális hölgy csak a macskáival él bezárkózva. Az antiszociális agglegény folyton egyedül jár horgászni."


[link]

2020. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
Az antiszociális az egy antiszociális személyiségzavarral élő személy.ASPD.Amit te leírtál,az az aszociális.Nem okoskodni akarok,csak gondoltam szólok,mert könnyű összekeverni a két szót.
2020. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként a kérdésre is válaszolva, akármi lehet belőle.Az élet során szerzett tapasztalatok,élmények,traumák nagyban befolyásolhatják egy ember személyiségét.Az,hogy valaki nem pasizott,bulizott az nem igazán jelent sokat,ugyanis,vannak,akiknek ezek nem jelentenek sokat.
2020. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!