Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem irigykedtek azokra, akik...

Nem irigykedtek azokra, akik egy társasággal hétvégente bulizni járnak esténként? Van ennél menőbb dolog?

Figyelt kérdés
2020. júl. 24. 14:16
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
91%
A harcművészetek is "menőbbek" szerintem.
2020. júl. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Mit nevezünk bulizásnak?

Egy hangulatos vitorlázás a Balatonon bulizás úgy, hogy fogy alkohol is?

Egy kellemes nyaralás tengerparton, szintúgy néhány este iszogatással?

Vagy beülni egy kellemes étterembe, megvacsorázni és közben iszogatni, sztorizgatni?


Ezekkel semmi gond. De szórakozóhelyen vedelni a prolik között...

2020. júl. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Minek írtál kérdést? Te eldöntötted, hogy a lerészegedésnél semmi sem jobb a világon és akinek nincs kivel, az egyedül sír egy sarokban. Csak egy provokátor vagy.
2020. júl. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
78%
Én inkább bújnék oda a szerelmemhez, mintsem hogy bulikban rázzam magam...
2020. júl. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
A koncertek hiányoznak, de a bulizókat nem irigylem. Inkább egy foghúzás, mint egy este valami diszkóban :D Más programokat jobban élvezek, az meg sose érdekelt, hogy mi számít menőnek.
2020. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem menőbb volt elutazni Egyiptomba, Kínába és egyéb országokba. Nem iszom, bulizom el a pénzem, így telik rá.
2020. júl. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
82%
Igen, a párommal lenni hétvégén.
2020. júl. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
71%

Valakinek innen nincs kedve bulizni menni valamikor? Most kedvet kaptam hozza ezt a kerdest olvasva :D

f24

2020. júl. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 Sunshinedoll ***** válasza:
78%
Hát akinek evidens, hogy bulizás közben megcsalja a párját és hányásban fekszik, az mondjuk inkább tényleg ne menjen sehová :D
2020. júl. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem irigykedem.


Részemről soha nem vonzott a "bulizás", nem éreztem jól magam ilyen közegben hiába próbáltam. Egyetem alatt volt 1-2 időszak de ott is csak a jó társaság volt az oka.


Mostanra viszont 30 évesen kinőttem ezt, sokkal jobban élvezem, ha kimozdulhatok, túrázok, kirándulok, járom az országot. Teljesítménytúrák, kéktúra, stb. Így megismertem már egy csomó embert, olyanokat akik gondolkodásban, érdeklődésben is az én világom, és kialakult társasági köröm is.


Nekem a túrázás a "buli" akár hétköznap, akár hétvégén, akár hóban, akár szakadó esőben akár 30+ fokban. Akár egyedül, akár társasággal.


Hozzátenném régen igazi "kocka" voltam, ami egyrészt olyan, hogy "kellett" másrészt a kockulás mellett sokkal hamarabb el kellett volna kezdenem mozogni, kimozdulni.

2020. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!