Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem irigykedtek azokra, akik...

Nem irigykedtek azokra, akik egy társasággal hétvégente bulizni járnak esténként? Van ennél menőbb dolog?

Figyelt kérdés
2020. júl. 24. 14:16
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
72%
Nekem sokkal menőbb dolog egy jó könyvet olvasni hétvégén.
2020. júl. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Szerintem ez unalmas dolog. De utáltam, mikor folyton tolták, hogy menjek.
2020. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Na, én inkább nem is írok semmit, mert ahogy látom, úgyis csak le lennék pontozva xD
2020. júl. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Én mindig imádtam bulizni,de egyedül sokkal jobban éreztem magam,mint társasággal,mert én a jó zene miatt mentem partizni.Imádok táncolni,de a barátaim nem,csak bólogattak és néztek ki a fejükből,nem is értettem,minek jöttek,ezt otthon is tudják csinálni ingyen!:D Szóval engem a társaság/om/ inkább zavart,úgyh általában ott is hagytam őket és csak a party végén ütköztünk,mert azért az jó v,h hazavittek pl Frankhegyről:D

Mostanában inkább a lakásomhoz közel járok táncikálni egyedül-csaj létemre-,pia nélkül is remekül érzem magam,de az a legjobb az egészben,h akkor jövök,akkor megyek,amikor én akarok,nem függök senkitől,de amúgy se irigyeltem soha senkit,mert elégedett vagyok az életemmel!!:)

2020. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!