Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért feszeng mindenki a...

Miért feszeng mindenki a jelenlétemben?

Figyelt kérdés

Ilyenkor próbálom kezdeményezni a beszélgetést meg ilyenek de látszik hogy nem szeretik a társaságomat.

Ez általában azokra jellemző akik még nem ismernek.



2020. júl. 24. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet olyan témát hozol fel, amiről nem akarnak idegenekkel beszélni vagy nem a megfelelő téma az adott időpontban.
2020. júl. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Többet kéne ahhoz tudni, hogy erre pontosan válaszolni lehessen.
2020. júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Csatolj ide kepet. Gondolom 2 meteres szetgyurt agyontetovalt fiuka vagy. :)
2020. júl. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon nehezen tudom ilyenkor oldani a feszültséget mert én magam is elég introvertált vagyok és kínos a végeredmény mivel a másik fél egyáltalán nem nyitott a velem való beszélgetésre vagy bármire.
2020. júl. 24. 20:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Ehhez látni kéne téged, a társaságot meg amit csinálsz. Így csak találgatni tudunk.
2020. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Leblokkolnak aztán én is és ez így generálódik szorongássá. Én legalábbis azt érzem mikor nem nyitottak a személyiségemre
2020. júl. 24. 20:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert agresszív az arcod,vagy lekezelő fejét vagsz.
2020. júl. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van hogy mosolygok direkt vagy elpoénkodom iróniával a helyzetet de az se segít
2020. júl. 24. 20:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossz az energiád, és átveszik.
2020. júl. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Velem is ugyanez a helyzet. Szerintem megérzik rajtad, hogy szorongsz és nem tudnak vele mit kezdeni, mert nem ismernek és nem tudják, hogy segítsenek, hogyan oldják a szorongásodat.

Ha erőlteted, még kínosabbá válik. De ha megismernek, meg fognak kedvelni a megfelelő emberek. Fontos persze az első benyomás, de nem minden. Ha elsőre nem vagy szimpi, attól még nincsenek "halálra ítélve" az ismerkedési lehetőségeid.😉

2020. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!