Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem képes elviselni a jelenlét...

Nem képes elviselni a jelenlétemet sem. Tehetek valamit, vagy hagyjam, hadd pukkadjon?

Figyelt kérdés

8 évig volt a legjobb barátnőm. Gimiben megismert egy lányt, a lány engem elküldött, a barátnőm pedig elkezdett levegőnek nézni, otthagyott a másik csaj miatt.

Ez volt 2 éve. Azóta sikerült feldolgoznom úgy ahogy, a kezdeti durva zárkózottságomon felülkerekedtem, már nem foglalkozok vele. Ellenben ő még mindig csak velem foglalkozik, órákon, szünetekben nagyon sokszor engem néz, de soha nem jön a közelembe, folyosón elsodor, az ajtót rácsukja az orromra, ha van rá alkalma, ellök. A fél osztályt ellenem fordította, persze ők jópofiznak nekem, de a hátam mögött minden rossznak elhordanak. Az apja tanít minket, rávette, hogy kivételezzen velem (nem én találtam ki, biztos forrásból tudom). Több plusz órára is járunk mindketten, de képtelen elviselni, hogy én is ott vagyok.

Legutóbb egymás tudta nélkül jelentkeztünk ugyanakkor, ugyanoda KRESZ-re, és folyamatosan azt hangoztatta, hogy nem vagyok rá alkalmas, dupla életbiztosítást fog miattam kötni, minek vagyok ott, életem sincs, mit akarok?


Nem nagyon szoktam vele foglalkozni, a beszólásait elengedem a fülem mellett, de mégis felmerült bennem a kérdés: Miért fordul valaki teljesen a volt legjobb barátnője ellen?

Pontos okot nem tudok, valószínűleg az a csaj beszélte tele a fejét, mert az biztos, hogy én nem csináltam semmit, csak tűrtem, és elfogadtam, hogy lemondott rólam.


Látszólag nagyon zavarja valami velem kapcsolatban. Tegyek valamit, vagy hagyjam mérgelődni?



2017. febr. 2. 21:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nemrég jött egy új lány az osztályba, vele elég jól kijövök, a volt barátnőm pedig megpróbálta rávenni, hogy ne beszéljem velem többet. Szerencsére nem fogadta meg, egyből elmondta ezt nekem.
2017. febr. 2. 21:07
 2/4 anonim válasza:
Elgondolkodtam az én baráti körömben hogy volte ilyen hogy az egyik barátom ennyire ellenem forduljon, de nem volt s arra a következtetésre jutottam hogy nem lehetett a legjobb barátnőd ha így ellened fordult. Lehet hogy csak jópofizott veled egy csomót hogy kihasználjon és hogy most jött neki egy másik barátnő jelölt így passzol téged
2017. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

gondolkozz el hogy volte olyas valami a kapcsolatotokban amit ő nem szeretett de kellett tűrjön amig veled volt, s most ahogy nincs veled így megbosszulja

Mint például egy fiu akire te is meg ő is pályázott de teveled jött össe s ez neki fájt, de nem mutatta ki s most pedig baszakszik

2017. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

minden esetre nem érdemes szomorkodnod, van még ember bőven ezen a földön

Hallgasd meg punnany-tól az engedd el-t, az élvezd-t, kowalsky-tol kivan ez találva s ezeket

2017. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!