Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Honnan ered az a "hagyomány",...

Honnan ered az a "hagyomány", hogy a nőknek melltartót kell viselniük, ha nyilvánosság elé mennek?

Figyelt kérdés
Ez miért jó? Gondolom, valami hagyományból jöhetett

2020. júl. 28. 17:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9-es az csak egy pozitiv utó termék volt még mindig a vállakon volt a főhangsúly mikor létrehozták mert iszonyatosan tudott fájni
2020. júl. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
37%

Nem tudom, nekem nincs kis mellem és én jobban érzem magam, ha sétánál nem reng meg lifeg jobbra-balra, hanem tartja valami. Arról nem is beszélve, hogy baromi gáz ha fázol és ez látszik is. Aztán ha 20 pasi stíröli a melled a villamoson, akkor meg ki vagy akadva, hogy mennyire perverz állat mindegyik. :D


Amúgy vannak sportmelltartók is azoknak akiknek kisebb a mellük vagy nem bírják a melltartót. Otthonra pl.én is olyat veszek fel.

2020. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Fájdalmas lenne nélküle buszozni.
2020. júl. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Áldásos találmány! Csak otthon nincs rajtam, de nyilvánosan mindig viselem. Nem érzem erőszakolásnak, tuszkolásnak, srm kötelezőnek. De nagyon utálnám, ha valaki elvenné tőlem! Feszélyezve érezném magam melltartó nélkül, nyilvánosan.
2020. júl. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Régen igaz, hogy nem hordtak melltartót, de helyette kombiné volt rajtuk.
2020. júl. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!