Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Teljesen elment a kedvem az...

Teljesen elment a kedvem az emberektől. Miért ilyen ellenségesek velem?

Figyelt kérdés

Azt már elfogadtam, hogy a családom nem érdeklődik irántam. Már évek óta próbálok párt vagy barátokat találni, de egyszerűen nem megy. Néha társkeresőn, néha Facebookon és egyéb csoportban próbálok beszélgetni másokkal, de nagyon hamar megkapom a tiltást, pedig nem vagyok nyomulós, sem kötözködős. Először csak köszönök, aztán ami épp aktuális, kérdezek valamit azzal kapcsolatosan, vagy csak az iránt érdeklődök, hogy milyen a napja. Ilyenkor már megkezdődik az ignoráció, és a kérdés: ,,mit akarsz?”


Megérteném, ha úgy írnék rá valakire, hogy nem kíváncsi senkire, de ha egyszer azt látom, hogy benne van a társkeresős/barátkozós csoportban, akkor mégis miért bunkózik velem, miért lepődik meg az érdeklődésemen? Sajnos eddig mindenki ilyen volt, így a mai nap folyamán ki is léptem mindenhonnan. Jól tettem? L


2020. júl. 28. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%

Szia!

Én sosem szoktam kedvezményezni, és amig nem biztos hogy akar velem beszélni addig sosem keresem. Ha már 3x ir rám akkor már jó, akkor én is keresem. Beszelgetek vele amig ir.


Bár nekem sokan nem szoktak irni,de nem is vagyok benne ilyen csoportokba. Jó nekem a magány


Üdv:

Zsuzsi

2020. júl. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgethetünk, ha gondolod. Ketten csak kitaláljuk, mitől vagy mindenkinek ellenszenves...
2020. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jól tetted azt nem tudhatod te sem sem más.

Viszont sajnos én is tapasztaltam hasonlót. Épp ezért én inkább kerülöm az ilyesmit, ha valakivel ismerkedni akarok, akkor olyannal teszem, akit valamilyen formában személyesen is ismerek. Bár tény, hogy ha használsz különböző felületeket, ahol mondjuk más emberek vannak, akarva akaratlanul is belefutsz az ilyen szituációkba. Utolsó ilyen eset az ezen az oldalon történt.

Elkezdtem beszélgetni egy lánnyal, aki amúgy szimpatikus volt, bár egy kicsit furcsának is mondanám. Viszonylag sokat beszéltünk, nem is akartam tőle semmit, nem is mondanám az esetemnek, sőt talán az ellentéte is volt. Nem egészen értem, hogy miből, de teljesen félre értette a közeledésemet.. Elég kiábrándító.. Van önkritikám, tudom, hogy vannak hiányosságaim mint mindenkinek, viszont nem tartom magam ronda embernek és annyit azért nem beszéltünk, hogy valójában megismerjen.. Ennek ellenére is el lettem utasítva, úgy hogy nem is akartam semmit... Fel is merült bennem a kérdés, hogy akkor most mások szemében milyen is vagyok?:D Nem mint ha nagyon magamra vettem volna, de azért mégis.


Az ilyet el kell fogadni, mert van ilyen, nem lehet mindenkinek megfelelni. Én azt tanácsolom, hogy folytasd a társkeresést és az ilyeneket engedd el. Tudom, baromi unalmas mindig elölről kezdeni, de mit lehet evvel kezdeni? Ez már csak ilyen, nem te vagy az első és utolsó akivel ez megtörténik. Kitartást!

(Amúgy ha túl kedves vagy és őszinte, az már sok embernél azt jeleni, hogy akarsz valamit)

2020. júl. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Oké és mi van a sztori mögött? Mert, ez bizony így nagyon furcsa. Konkrétan a srácok egy része örül, ha hozzájuk szól egyáltalán egy csaj. Sőt, ettől függetlenül is, elég sok ember nyitott az ismerkedésre, főleg facebook csoportokban.

Mutatnál screenshotot egy ilyen beszélgetős próbálkozásodról?

2020. júl. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Vedd észre, hogy nem mindneki ellenséges veled :)

És tanulj önismeretet. Tudd meg, mi az, amivel bántanak mások, és vértezd fel magad.

Fb-n lehet 30napra csöndre inteni embereket.

De az is lehet, hogy igazuk van, de ezt nem Fb-n kell megbeszélni.


És biztos van néhány (pont elég) ember, aki akkor sem gonosz veled, ha megérdemelnéd.

2020. júl. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne ilyen gagyi csoportokban probalkozzal, az olyanokban sok a hulye es nem fog sehova sem vezetni. Szoval jol tetted, hogy kileptel onnan.


Nem lehet, hogy tul gorcsosen keresed a szeretet? Ha van kedved, en szivesen beszelgetek veled.

2020. júl. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
A kamaszkor egyik jellegzetes megpróbáltatása. Nyugi, kinövöd.
2020. júl. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
"ez csak kamasz dolog, kinövöd" - legnagyobb közönyösség, amit írhat bárki.
2020. júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
Ilyet az ír, kedves utolsó, aki maga is volt már kamasz, és a gyerekei is megjárták ezt a poklot. Tehát tudja, hogy miről beszél. Qurva komoly dolognak látszik az érintett személy szemszögéből, de valójában elhanyagolható problémácska a későbbiekhez képest.
2020. aug. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Majd 40 évesen, amikor a munkahelyen lesz mindenki ellenséges, akkor gondolkozz el azon, hogy kinőhető-e.

Nem CSAK kamaszoké a gond. Persze ott is van, de nem kinövöd lesz a megoldás, hanem az életehelyzet változás kamaszoként, az új környezet, az új célok, az új helyszínek, az új életvitel.

2020. aug. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!