Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem veszik jó néven...

Miért nem veszik jó néven manapság sokan, ha valaki olvas?

Figyelt kérdés

Ennél a kérdésnél például a 6-os válaszoló azt írta, szimpatkius volt neki egy lány, de miután ő megtudta, hogy a lány szokott olvasni, inkább nem kezdett vele.

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__parkapcs..


Miért baj ez sokaknak?



2020. aug. 1. 13:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
Mert különcnek, sorból kilógónak tartják:D
2020. aug. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%

Annál a kérdésnél nem az volt a baj, hanem az, hogy az említett csaj egy otthonülő barlanglakó, akinek az egyetlen programja könyveket bújni.


Egyébként én sem kedvelem az ilyen embereket, rém unalmasak és még nekik áll feljebb, ha nincsenek meghívva oda, ahova amúgy sem jönnének, mert az túlmegy a szociális fóbiájuk határain. Pedig én is szeretek olvasni.

2020. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Egyeseknek baj, nem sokaknak.
2020. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Mert aki nem részegedik le minden héten, nem drogozik, nincs minden hónapban új "párja" és nem posztol minderről instára, az túl unalmas, élettelen. A fiatalok ebben a kettőben képesek gondolkodni.
2020. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
én bezzeg véletlenül se találok ilyen nőt.. csak az utazás, a bulizás, piálás megy mindegyiknél. A tököm teli van már velük.
2020. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Mert intelligensebbek
2020. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

Én szoktam olvasni. Amikor utazok, ha olyan kedvem van, stb.

Eddig senkit nem zavart, ha mondtam, hogy olvasok.

Nem vagyok befelé forduló, nem bújom egész nap a könyveket, afféle kikapcsolódás.

Nem vagyok introvertált, inkább ambivertált (aminek semmi köze nincs a könyvekhez).


Bulizni ugyan nem járok, max házibuliba, vagy egyetemi kolis/albérletes buliba, ugyanúgy eljárok szívesen bárhová.


Bátran mondom, hogy vicces vagyok, mert a környezetemtől is ezt a visszajelzést kapom.

Nem mondom le a találkozókat sem.

Amiről az #1-es beszélt, az az introvertáltság.

Nem mindenki introvertált, aki szokott olvasni.

(Volt osztálytársam viszont olvas és befelé forduló, de neki introvertált személyisége van).


20/L

2020. aug. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom, milyen korosztály "sokaságáról" beszélünk, gimnázium után már nem volt olyan fiatal a környezetemben, aki ebben bármi kivetnivalót látna. Hogy középsuliban nem divat, hát... Le kell nyelni, bírd ki, amíg ott vagy, mindenkit úgysem tudsz megváltoztatni.


2.

Kicsit befigyel nálad az intolerancia :) Te honnan tudod valakiről, hogy "rém unalmas", ha előítéletes vagy és meg sem próbálod megismerni? Az pedig hogy elolvasol két heripotter kötetet, nem számít nagy intelligencia-fokozásnak, ne is haragudj.

2020. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Amúgy aki azért nem szimpatikus másnak, mert az olvas, az szivesseget tesz, hogy nem kell vele együtt lenned hosszabb ideig és nem lopjátok egymás lehetőségeit.


Ez kevesekre jellemző, hogy félnek azoktól, akik olvasnak.

2020. aug. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%

Én sem szeretek pl bulizni, inni, részegnek lenni.

Imádok utazni, strandolni.. de szeretek akkor múzeumba, kiállításra állatkertbe menni.

Ameddig saját magam eltudom tartani, arra költök amire akarok. Ne más mondja meg nekem mi a jó.


Tesóm az ellentétem, akkor érzi jól magát ha ájulásig ihat. Ő állandóan engem szid mindenkinek. Most pl engem és a hozzám hasonlókat okolja mert nincsenek fesztiválok. A mi hibánk.

2020. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!