Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elhívtak életem első bulijába,...

Elhívtak életem első bulijába, de nagyon izgulok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elhívtak egy házibuliba, ez lenne életem első házibulija. És csak azt az embert fogom onnan egyedül ismerni, aki meghívott. Amúgy eléggé visszahúzódó fajta vagyok, tavaly még simán lemondtam volna, de most már úgy voltam vele, hogy muszáj elmennem, mert már elegem volt abból, hogy legtöbbször itthon ülök. Mit tegyek, hogy ne izguljak annyira? Az alkoholtól úgyis feloldódok majd, de kicsit félek még az elejétől, mikor odamegyek.
2020. aug. 3. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy...?
2020. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg ne igyál alkoholt, ha idegen társaságba újként mész...
2020. aug. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
17
2020. aug. 3. 15:23
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
még nem mentél el az előző kérdésed óta?
2020. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mi bajod van?
2020. aug. 3. 15:32
 6/9 A kérdező kommentje:
Annyira imádom gyakorin az ilyen idiótákat, akik arra élvezkednek, hogy egy kérdés alá odaírják hogy a kérdező már írt ki ilyen kérdést. Képzeld el, nem egy ember használja az oldalt, ha meg volt már ilyen kérdésem, akkor mi van? Felállt? És nem, nem volt ilyen témájú kérdésem még, lehet, most szomi leszel :(
2020. aug. 3. 15:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha 17 vagy, akkor neked illegális az alkoholfogyasztás!
2020. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De úgy tűnik nem kell neki alkohol, hogy elengedje magát.
2020. aug. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8

Alkohol helyett, majd babot fog enni előtte, hogy elengedje magát s mindenkit körülötte:DDD


Elmész a buliba s jól érzed magad vagy tán írjuk le azt, hogy vigyél narancslét, fürdjé előtte le, mossál fogat...stb...ne izélj már...

2020. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!