Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan reagáljak, ha ilyen...

Hogyan reagáljak, ha ilyen miatt kötnek belém az ismerősök?

Figyelt kérdés

Vasárnap posztoltam egy képet, amin látszik, hogy foci meccsen vagyok. Fél óra alatt 3 ismerősöm is hozzászólt, hogy "ezt bezzzzeg szabad", ma pedig egy munkatársam is rákezdett, hogy ez milyen undorító meg minek asszisztálok ilyen dolgokhoz. Próbáltam elmagyarázni neki, hogy nekem semmi közöm a törvényekhez, lehet menni meccsre, aminek nagyon örülök és ki is használom, de ettől függetlenül én is sajnálom, hogy ilyen szabályokat vezetnek be. Szerintem is igazságtalan, de most emiatt ne menjek el egy olyan rendezvényre, amit szeretek? Egyáltalán mi jogon szólnak bele, hogy mit csinálok? Próbálom figyelmen kívül hagyni a károgókat, de közben úgy érzem jogtalanul kötnek belém, nem ártok ezzel senkinek. Hogyan reagáljak ezekre? Holnap is megyek meccsre, valószínűleg több ezren lesznek, persze ki nem posztolom, de a munkatársam előtt titkolni sem szándékozom, csak mert neki nem tetszik, hogy bezzeg ő nem mehet Majka koncertre. Mi a jó válasz az ilyen beszólogatásokra?

25/L


2020. aug. 4. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
5%
Ne trollkodj.
2020. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bojkottáld a meccset...vagy viselj pólót, hogy "terjesztem a vírust, mert meccsre járok!".
2020. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van, én mondjuk utálom a focit, inkább járnék koncertre, valamint most is koronás vagyok házi karanténban, de teljesen egyetértek az érveiddel. Amit szabad azt szabad, ki kell használni a lehetőségeket, másnak nincs köze ahhoz, hogy mit csinálsz, addig amíg törvény nem tiltja. Kifejezhetik nem tetszésüket, de ezzel sokra nem mennek, ha meg nyilvánosan aláznak emiatt, akkor ők az idióták.
2020. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!