Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy kell bulizni férfiként?

Hogy kell bulizni férfiként?

Figyelt kérdés

mi a hozzáállás?mi a koncepció?mit jelentene az,hogy ma bulizok egy jót?nem élvezem a bulikat annyira, egyedül szoktam állni mindig, illetve összeszedtem már egy lelki sérülést belőle,hát mondjuk úgy hogy negatív emléket hoz magával a dolog,sokszor semmi nem lett az éjszakából

két célom van, az egyik hogy ismerkedjek és valami normálisat összehozzak, a másik hogy jól érezzem magam bulikban és megtanuljak relaxálni és xrni a világra.


2020. aug. 7. 01:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak engedd el magad :D
2020. aug. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hogyan?
2020. aug. 7. 02:52
 3/13 anonim ***** válasza:
33%

Lol

Hát nem így, az biztos

2020. aug. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát xard le.
2020. aug. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lattam a multkor egy ilyen foszert. Latszott,h feszult. Hogy mindenkepp fel akar szedni vkit. En egy baratommal voltam,mindig odaallt a nyakunkra. Vegig egyedul feszengett. Sok no volt egyedul,egyet se volt kepes osszeszedni.
2020. aug. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor kérdezem úgy,hogy kell buliban viselkedni,ha annyi a tánc tudásod jelenleg,mint egy teknősnek?
2020. aug. 7. 03:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nem élvezed, nem kötelező bulizni. De a lényeg a lazaság, és hogy engedd el magad. A pia sokat segít, de csak mértékkel!
2020. aug. 7. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor előtte elmész egy tánctanfolyamra, és megjön az önbizalmad is. Már ha meg tudnak tanítani táncolni😄
2020. aug. 7. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igyál, az nekem bevált. Ha nem tudod, hogy mennyi az elég akkor kísérletezd ki :-)
2020. aug. 7. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azért ilyen bulikban nem olyan bonyolult dolog a tánc.

Én társasággal szoktam menni, de általában 5 perc alatt elhagyom őket. Irány a pult, pár pia, aztán gyerünk táncolni. Keresem a szemkontaktust lányokkal közben. A tekintetéből látszik hogy szabad e a pálya vagy sem. Ha szabad, akkor táncolunk egy darabig, majd kimegyünk cigizni vagy megiszunk valamit és közben beszélgetek vele majd elkérem a számát. Ennyi az egész. Nem egy atomfizika buliban ismerkedni, de komoly kapcsolatot ne ott keress.

2020. aug. 7. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!