Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért gondolják a srácok/férfi...

Miért gondolják a srácok/férfiak, hogy ez megengedett és elfogadott? (Buli, kellemetlen érintés)

Figyelt kérdés

Komolyan kíváncsi vagyok rá. Miért érzitek/érzik azt, hogy ez oké?

Hogy idegen lány fenekét pl megfogja? Ami neki nagyon kellemetlenül eseik amellet, hogy váratlanul is... Ráadásul az illető fel sem vállalja magát ugye, mivel tömeg van.



2020. aug. 8. 05:01
A kérdező szavazást indított:
Mert nagyon tetszik és kíváncsi rá, milyen lehet az megérintve
Mert nem tudja kontrollálni magát
Mert egy tahó
Más, nem fejtem ki
Más, kifejtem
62 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gondolja, hogy megengedett és elfogadott. Mert akkor ugye felvállalná.
2020. aug. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Buliban ezek alapok, nyilvan a lany is tudja hogy nem konyvtarban van, tehat nem kellene meglepodnie ezen
2020. aug. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Ne lepődjön meg az illető, ha visszkézből repül a pofon vagy orrba van gyűrve, aztán m~g neki áll feljebb...
2020. aug. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a visszajelzéseket. Kérlek, ne itt veszekedjetek...

Egyébként az én álláspontom az, hogy csak úgy ne fogdosson senki. Ha valakivel kezdek jóban lenni és szívesen fogadom tőle az érintést, akkor persze, jó. De most egy random buliban egy random ember.. Kicsit megalázó érzés...

2020. aug. 8. 12:08
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Mert ezek nem lettek megnevelve, azért. Elfelejtették, hogy az anyjuk / lánytestvérük (ha van) is NŐ. Ők sem örülnének, ha vadidegen barmok zaklatnák őket.
2020. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolkodik azon, hogy ez oké, vagy nem. Megfogja, és kész. Egy része vagy részeg, vagy be van szivva, vagy olyan ő.
2020. aug. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy buliban ahol nagy a tömeg van hogy véletlen, ezt sokan nem tudják vagy akarják megkülömböztetni a tapizástól.

Ha valódi a tapi és nem vállalják föl, az szimpla tahóság.

Ha valaki ezt fölvállalja az lehet tahó, vagy olyan ember akinek a környeetében ezt többen is dílyazták, és rosszul mérte fel, hogy az adott hölgy vevő e erre, vagy sem... ...mert hát nem minden nő érez elllenszenvet az efféle viselkedésre.

2020. aug. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Tény és való, hogy nem sok ember lelhető fel ilyen eseményeken, akik ne fogyasztottak volna legalább egy kis alkoholt.

Meg persze lehetnek nőneműek is, akiknek ez tetszik is. (Bár általánosságban én még nem hallottam ilyenről, de feltételezem egyesekről.)

A tömegben kicsit hozzáérés meg egyáltalán nem ugyanaz szerintem legalábbis. Az nem egy határozott,,megfogás,, hanem csak így ,,nekilökődés,, inkább a tapasztalataim alapján...

2020. aug. 11. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!