Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akik olyan környéken élnek,aho...

Akik olyan környéken élnek,ahol számukra nem megfelelő+rossz emberek élnek,azok hol találnak barátnőre/barátokra/barátra/barátnőkre ?

Figyelt kérdés
2020. aug. 12. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a legközelebbi nagyvárosban ami 25km.
2020. aug. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is. De hogyan? Odamész egymagad,és aztán?
2020. aug. 13. 00:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már ott is jártam iskolába.Utána munkahelyet is ott találtam.De szórakozóhelyeken is lehet ismerkedni.
2020. aug. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Általában sehogy. Esetleg költözéssel vagy neten.

Én kicsit ilyen vagyok. Nálam van egy tök alap szint, amit alig üt meg pár ember. Pedig, nem nagy dolgokról van szó, de valahogy az egész környezetem irigy és lehúzó. Ijesztő szinten...

2020. aug. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Remek. Az én környezetemnek meg fogalma sincs a kultúrált és jó együttélésről vagy nem is tudom hogy nevezzem. Közösségben való normális életmódhoz...mentálisan közük sincs hozzá.
2020. aug. 13. 00:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ilyesmik ezek a problémák. Egyszerűen a másik felé nincs meg a minimális tisztelet és figyelem.

De, egy ismerősöm még rosszabb helyzetben van. A környezetében mindenki kb. elmebeteg. Tök normális a családja szerint is, ha megrugdossák a kutyájukat és hasonlók.

2020. aug. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol keressek embereket,hová menjek,meneküljek én sem...undorító az egész ország.
2020. aug. 13. 02:38
 8/8 A kérdező kommentje:
Hol van a világon olyan hely,ahol nem kell kidolgozni a beled azért,hogy ehess?Azért hogy élj is. Persze nyilván dolgozni kell,de nem egy héten hét napot 12órába...
2020. aug. 13. 02:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!