Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Házzaság, utazás, családalapít...

Házzaság, utazás, családalapítás, karrierépités mi a megfelelő sorrend?

Figyelt kérdés
Jelenleg 20 éves vagyok 2 éve élek párkapcsolatban és a párom lassan már szeretne tovább lépni, összeházasodni, családot alapítani stb. Ezeket én is szeretném és méghozzá vele. De előtte utazni akarok meg világot látni,külföldön dolgozni stb. Nem tudom mi lenne a helyes döntés. Nem kérhetem tőle, hogy várjon rám féléveket amég én külföldön leszek. De nem akarom elhagyni se félek , hogy akkor később nagyon megbánnám , viszont ha meg együtt maradunk és itthon maradok vele akkor később meg azt fogom megbánni, hogy nem láttam világot és elszalasztottam a fiatalságom. Ti , hogy döntenétek , ?
2017. jún. 14. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Én a karrierépítést és utazást választanám a helyedben. De függetlenül attól hogy bárki bármit mond itt, a végső döntést neked kell meghozni.
2017. jún. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dönteni kell mi az előrébb való, éveket kint dolgozol, lesz egy jó anyagi helyzeted, vagy engedsz neki és aztán egy gyerek mellett hosszú évekre megragadsz egy szinten.


Azért kár hogy nem úgy gondolkoztok hogy most spóroltok, és csak utána foglalkozni az ilyesmivel.

2017. jún. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Házasság, családalapítás, majd miközben a gyerekek nevelődnek és a házasság is folyamatában van, aközben karrierépítés és utazgatás.
2017. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szerintem mindenképpen vele kell leülni és átbeszélni, hogy mit szeretnél. Nálunk is hasonló volt a helyzet, mi átbeszéltük a párommal részletesen, mivel mindenképpen együtt tervezzük a jövőnket. Amennyiben igazán szeretitek egymást ő is és te is tudtok hozni kisebb "áldozatokat"

De szerintem mehet egyszerre is csinálni a dolgokat. Külföldre költöztök kicsit dolgozol aztán házasság és baba, addig a párod dolgozik és utazgattok hármasban szabadidőben.

2017. jún. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, mondd el mit érzel, szerintem ha szeret 2-3 év neki is belefér még kitombolod magad meg építed a karriered.

Ugyanakkor attól hogy gyereked lesz nem halsz meg, még utazhatsz, bulizhatsz.

2017. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!