Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tanuljam meg a megfelel...

Hogyan tanuljam meg a megfelelő szociális távolságtartást?

Figyelt kérdés

Azaz igazság, hogy én észrevettem, hogy általában két véglet vagyok, ha a társasági életről van szó.

Vagy túlságosan is visszahúzódó vagyok és nem beszélek semennyit, csak akkor, ha muszáj vagy pedig be nem áll a szám és képes vagyok kimondani mindent ami éppen az eszemben van.


Néha megesik az, hogy erős szociálisfóbiám van és szinte remegek, ha bárkivel is muszáj beszélgetnem máskor meg képes vagyok akárkivel ismerkedni vagy cseverészni és előbb-utóbb túlságosan is megbízni olyanokba akikben nem kéne vagy pedig rossz benyomást kelteni magamra, mert állandóan tolom a hülyeségeket..



2020. ápr. 7. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nem vagy egyedül.
2020. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom, csak én változtatni is szeretnék rajta

21/F vagyok amúgy

2020. ápr. 7. 21:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Én csak azokkal vagyok ilyen végletes, akikben kiderült, hogy megbízhatok. Tehát az első időszakban nem szeretek beszélgetni, de ha megérzem, hogy okés az egyén, akkor tolom én is a dolgokat.

Mértékletességet, átgondoltságot kell figyelembe vennünk, mielőtt beszélünk, átgondoljuk, hogy ezt elmondhatom-e, elmondanám-e, mi lesz a következménye, ha elmondom?

2020. ápr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!