Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nehéz elbeszélgetnem az...

Miért nehéz elbeszélgetnem az emberekkel?

Figyelt kérdés
Sem interneten, sem élőben nem tudok senkivel sem értelmesen kommunikálni. Semmilyen témához nem tudok hozzászólni, ha pedig nagyon ''megerőltetem'' magamat, akkor pedig totál hülyeségeket beszélek. Csak bólogatok meg vigyorgok. Sajnos mindig is ilyen voltam, így sem párkapcsolatom, sem barátaim nincsenek, de még a családom sem beszélget velem. Szótlan vagyok és érdektelen. Nem tudok figyelni a másik emberre, hogy mit mond. Csak látom, hogy jár a szája, aztán elkezdek gondolkodni valamin, és nem tehetek róla. Automatikusan agyalni kezdek, ilyenkor a másik fél is látja, hogy fejben máshol járok. Mi bajom van? Pszichológusok hasznavehetetlenek.
2020. aug. 14. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
5%

Ismerethiányos vagy, nincs szókincsed, nem kapsz impulzust a fejlődésre.Olyan vagy mint egy virág, aki örökké kókadozik, mindig kap egy kis vizet, de sose annyit, hogy fejlődni tudjon, csak éppen annyit, hogy elvegetáljon.


Vegetatív állapotban vagy.


Nincs ingered arra, hogy tudj, hogy fejlődni akarj, hogy a lemaradásodat pótóld. Itt a hiba.

2020. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, ebben tévedsz. Jelenleg is könyvet írok (lényegtelen, milyen jellegűt.) Sosem volt problémám a fogalmazással, magammal rengeteget beszélgetek és jól elvagyunk. :)
2020. aug. 14. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Introvertalt vagy, ennyi. Ok altalaban ilyenek.
2020. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8%

*magammal rengeteget beszélgetek és jól elvagyunk


Akkor további jó beszélgetést neked:DD

2020. aug. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kapd be.
2020. aug. 14. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!