Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most már kezdem azt érzeni,...

Most már kezdem azt érzeni, hogy a külsőmmel van a baj. Az oldalon elég jól elbeszélgetünk itt emberekkel. De, ha küldök egy elérhetőséget, akkor ott vége. Be sem jelöl, és az oldalról is eltűnik. Miért?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam rosszképűnek, szerintem átlagos vagyok. És lehet vele beszélgetni is.

Kezdem elfogadni magamat, de mégsem fogadnak el?

Vagy ilyenek az emberek?



2018. nov. 2. 17:30
 1/4 A kérdező kommentje:
23 éves férfi vagyok
2018. nov. 2. 17:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki külső alapján ítél, azzal nem kell foglalkozni. Egyébként meg nem biztos, hogy ez az oka. Sokan lusták folytatni az itt elkezdett beszélgetést/ismerkedést. Két nagyon jó barátnőmet ismertem meg itt, most mindhárman egy egyetemre járunk, így tartjuk a kapcsolatot. De sok itt szövődött beszélgetés abbamarad, mert lusták folytatni, kell az újdonság, nem akarnak energiát fektetni bele.
2018. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eléggé szubjektív, hogy kinek milyen emberek jönnek be külsőre, ez alapján azt mondanám: van még esélyed.

Azonban nagy valószínűséggel tényleg a külsőd miatt kezdtek ignorálni a korábbi beszélgetőpartnereid. Mondjuk ha látnálak, akkor átfogóbb véleményt tudnék mondani és nem csak azt, amire már magadtól is rájöttél.

2018. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És a beszélgetés valóban csak baráti alapú vagy ezek az emberek úgy érzik, hogy kapcsolatot keresel/nek.


Barátság esetében a külsőnek nem kéne fontos tényezőnek lenni (nyilván egy szakadt, büdös ember társaságát nem igazán akarom), de ha a társalgás kapcsolatszerűen van kezelve akkor érthető, hogy számukra nem tetsző emberrel nem akarják folytatni az ismerkedést.


Ja még valami: a facebookodon nincs olyan dolog ami taszító lehet? Undorító viccek, nőgyűlölet, durva politizálás?

Mert ezek egy szép külsejű embernél is iszonyatosan taszítóak.

2018. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!