Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért hisztiznek ennyien csak...

Miért hisztiznek ennyien csak azért, mert maszkot kell viselni és nem akarnak?

Figyelt kérdés

[link]


tessék. A válasz a hisztizőknak. egy nagy kamu amit levágnak azok akik eljátszák, hogy fuldokolnak.

Ha beteg vagy, légzőszervi bajod van vagy asztmás vagy, még maszk nélkül sem kapsz levegőt. De akinek semmi baja az csak játsza a mártírt.


Direkt kipróbáltam. FFP3-mas maszk, gumi szélekkel, hogy jól zárjon és a tényleges szűrőn átmenőlevegőt szívjam.

Fürdőszoba, a kádat teletöltöm 65 fokos vízzel, mert csak annyit tud a bojlerem.

Akkora pára lesz bent, hogy 4 méterre nem látni a túloldali falat a vécével.


2 órán át tökéeltesen tudtam lélegezni 3-mas osztályú maszkban.

Tanulság: FOgjad be a pofád és vedd föl a maszkot. Vagy: vegyél levegőt és fogsz kapni levegőt. Abba kéne már hagyni a színjátékot és az emberek megvezetését a maszkviselésel kapcsolatban.


2020. aug. 16. 21:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
5%
#10: Semmi szánalmas nincs abban, hogy egy még a szó és a szóösszetétel között sem tudsz különbséget tenni és a jelentését sem tudod. Csak ne reklámozd.
2020. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%
Persze, egy újabb technikát láthattunk, mjkor nem tud érdemben hozzászólni, ezért jön az, hogy nem is szót írt, hanem szóösszetételt és most ezzel majd jól visszavágsz :) Haver, ne égesd már magad tovább, az első kommentetted már így is lejárattad magad
2020. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
97%

Nekem senki se akarja bemagyarázni, hogy egy anyagon keresztül ugyanolyan levegőt venni, mintha nem lenne ott semmi. Mert nem. Nehezebb. Ha a metrótól sietsz fel a villamosig és közben nem veszed le (például mert sikerült úgy beigazgatnod, hogy a szemüveged kevésbé párásodjon), a 100-as pulzus mellett már eléggé fullasztó. De ha levetted, akkor is a villamosra felszállva fullasztó lesz.


De most még ez is istenes. Majd ősztől minden ablak csukva lesz mindenhol, ilyenkor eleve kihívás a légzés, mert mindenhol elfogy a levegő. Erre még rá a maszk...



Egyébként tudjátok mit?

Nekem az egész vírushisztiből van elegem.

A halálozás nem 30 vagy 50%, mégis mindent bezárunk, lezárunk, gazdasági világválságot csinálunk. Emberek milliói szegényednek el, álmaik dőlnek romba.

A válságba is emberek milliói fognak belehalni, ébresztő! A befejezett öngyilkosság is halálos, a hidegbe is bele lehet halni, ha nincs pénz fűteni, ha nincs mit enni, az is halálos.


Arról nem is beszélve, hogy bárkivel beszélek, mindenki azt mondja, hogy az élet már sohase fog visszatérni a rendes kerékvágásba. Valaki szerint háborúk lesznek, mások szerint szinte évente lesz majd valami új vírus.



Emberek, ébresztő!!!



Majd ha 30% lesz a halálozás, zárkózzunk be, de addig jó lenne nem tönkretenni a saját életünket mesterséges hisztivel!!!

2020. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#12: Öhm... Miről beszélsz?

Nem válaszoltam érdemben a szövegedre? Talán azért, mert érdemben semmit sem írtál, ezért nem is lehetett rá? Nem írtad, hogy mit és miért használtam rosszul. Így, mégis mire válaszoljak? Még arra sem vagy képes, hogy egy konkrét kritikát megfogalmazz.

Az, hogy a szó helyett a szóösszetételre mutattam rá, szimplán annyit jelent, hogy miközben azt sem tudod, hogy miről beszélsz, még helyesen sem tudod csinálni.

Szerinted, mennyire releváns, hogy egy ilyen szintű ember égőnek talál? :D

2020. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem keress még a neten ilyen hangzatos kifejezéseket, amiknek a jelemtését nem ismered és böfögd oda teljeswn oda nem való témákhoz, úgy látom ehhez értesz :) aztán meg tapsold meg magad, hogy sikerült beégedten magad
2020. aug. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!