Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak azok a gyerekek hisztizne...

Csak azok a gyerekek hisztiznek ennyire az utcán akiket a szülők elkényeztetnek? Vagy ma már minden gyerek ilyen?

Figyelt kérdés

Nagyon gyakran látom, hallom ahogy a gyereke visít, torka szakadtából üvölt sírva , hisztizve mert nem kapta meg a csokit, játékot ezt azt vagy mert valami nem úgy alakul ahogy ő szeretné.

Engem annyira tud idegesíteni ha egy gyerek ennyire hisztis


2019. aug. 4. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Minden gyerek hisztizik időnként. Ez így volt és így is marad.
2019. aug. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Ja. Csak régebben mondjuk rá is szóltak a gyerekre, és nem a telefonba bújtak inkább. De nem az én dolgom.
2019. aug. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
30 éve én is végig üvöltöttem a főutcát,mert nem kaptam játékot.Ez nem változik.
2019. aug. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Jaj nézd már meg milyen emberek vállalnak gyereket úgy többségében, na. :D Innentől mindent értesz.
2019. aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Ma már minden gyerek ilyen, mert a szüleik is alapból nem megfelelő nevelést kaptak. Gondolj bele, hogy a '90-es évek leépítés, munkanélküliség, hajléktalanság, stb. hatására egy csonka családban hogyan tudta egyedül felnevelni egy egyedülálló apa-, vagy anya a gyerekét, és ezzel milyen mintát adhatott.
2019. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

#5 A korai ötvenes években is sok volt a csonka család, a háború miatt.


A többség aki itt azon hisztizik, hogy a gyerekek gyerekből vannak, még nem látott közelről gyereket, mert nincs neki, de valószínűleg nőt is csak gifen láttak, úgyhogy nem is lesz nekik sose, ettől frusztráltak és itt rugódznak a gyakorin.

2019. aug. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%

6:

"A korai ötvenes években is sok volt a csonka család, a háború miatt."


Igen, de a munkanélküliség-, és az ebből adódó felfordulások (ami kihatott a családokra is) új jelenség lett...

2019. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!