Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek Facebookon mai...

Szerintetek Facebookon mai allas szerint lehetseges, hogy egy nem ismeros tenyleg nem kap ertesitest a szurt, vagy engedelyt kero uzenetekrol? Nem egyertelmu.

Figyelt kérdés

Mindig valtoztatnak. Evekkel ezelott tenyleg nem lehetett eszrevenni, evek mulva talaltam rajuk.

Bezzeg mikor jobb hijan lepni akartam valaki fele, es rairtam, jott a ketely. Hogy direkt nem olvasta az uzenetem. Mindenki mondta is, hogy megkapja az ertesitest, es barataimmal keresztul-kasul teszteltuk nem ismeros fiokokbol. Sajnos tenyleg mindegyikrol jott ertesites.

Amde. Most unalombol raneztem a sajat engedelykereseimre, es kiderult, egy amugy erdektelen exem egy honapja irt ram. Es garantaltan nem kaptam rola ertesitest. 100%.

Ezek utan persze, hogy elsosorban remenykedem. De amugy is erdekel. Nektek iden volt mar olyan uzenetetek, amirol nem is tudtatok, es veletlenul vettetek eszre?



2020. aug. 17. 00:25
 1/9 anonim válasza:

Szia!

Szerintem ez lehet telefonfüggő is!

Nekem iPhoneom van

Mikor belépek a Messengerbe, akkor a képemnél ír egy 1-est pl., ha valaki írt nekem engedélykéréssel.

De egyébként külön értesítést nem kapok róla.

Lehet, hogy egy Samsungon, vagy bármilyen más telefonon ez máshogy működik.

2020. aug. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van mikor kapok értesítést, van mikor nem. 😂 Hiába frissítem akkor sem jó. Nem is bánom nem véletlen van az engedélykérések közt, nyilván nem ismerem a személyt.
2020. aug. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem Huawei, de meg ezen belul is ismeretlen szemely uzenete hol igy, hol ugy vegezte.

Igazabol nekem most jolesik rafognom a technikara.

2020. aug. 17. 01:19
 4/9 anonim válasza:

Teljesen lehetséges, hogy tényleg nem látta. Esetleg próbálkozz másik közösségi oldalon, vagy szólj közös ismerősötöknek, ha van.

Nekem nagyon jól esne ez az érdeklődés, hogy valaki ennyire kapcsolatba szeretne lépni velem.😂

Mondjuk lehet, hogy ő meg inkább ijesztőnek találná.

Várj még egy picit, hátha.

2-es voltam

2020. aug. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem kapom meg az üzeneteket, és sehová nem kerülnek, nem is látom őket, mert "egy jóakaróm" feltörte a fiókomat, a tudtom és beleegyezésem nélkül semmisíti meg a bejövő leveleimet és pont ugyan úgy szórakozik-mint ahogy te.
2020. aug. 17. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5+ Mert reszket hogy valakivel újra felveszem a kapcsolatot-és akkor neki vége:D
2020. aug. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom az epito valaszokat. Hat, eloben az illeto feldobott labd
2020. aug. 17. 13:18
 8/9 A kérdező kommentje:

Bocs, lenyomtam

A feldobott labdait gyava voltam leutni, es aztan rairtam. Azota Covid es en egy karantenos orszagban vagyok.

2020. aug. 17. 13:24
 9/9 anonim ***** válasza:
néha kapok, néha nem... tegnap már olyan is volt, hogy kaptam értesítést, de amikor megnyitottam az üzenetet, nem volt ott semmi :D tele van az egész facebook hibával, ennyi.
2020. aug. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!