Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek? Mindenki lenéz,...

Mit tegyek? Mindenki lenéz, piszkál.

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam, hogy elég csendes vagyok, ezért van egy alap ok, amiért kinéznek. Ezen felül eléggé bénácska vagyok. Egyszerűen szerencsétlenül mozgok, ha valaki kér valamit tőlem, nem tudom 100%-osan elvégezni, mert valamiért valamit mindig elrontok.

Mit tegyek?

Hogyan tudnék ezen változtatni?



2020. aug. 25. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Alapvetően a tarsasagodat meg kéne valtoztatni,ha szüleid is ilyenek...nos,őket is
2020. aug. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mi az oka annak hogy elrontod a dolgokat? Félénk vagy,nem vagy eleg magabiztos? Keresd meg az okát és próbálj változtatni. Egyébként meg senki sem tökéletes,sok dolog van amit más is elront,csak azt nem hangoztatja senki,ezzel nem vagy egyedul,a lényeg hogy bízz magadban. Az meg hogy csendes vagy nem jogosít fel senkit arra hogy kinezzenek vagy piszkaljanak,ezzel csak magukat minősítik.

Pontosan ki az a mindenki? Pl barátok vagy család? Egyébként régen én is ilyen voltam.

2020. aug. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Főként azok az emberek, akikkel mindenképpen egy térben kell lennem. Például: diákok, osztálytársak, edzőtársak
2020. aug. 26. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!