Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nálatok van "cég lúzere",...

Nálatok van "cég lúzere", akit mindenki piszkál? Ha igen, te hogy viselkedsz vele?

Figyelt kérdés

Nálunk van egy 40 körüli nő, és mindenki őt szekálja, de nem szól semmit, mintha észre se venné, hozzá lehet már szokva. Ne kérdezzétek, nem tudom, hogy mióta és miért lett ő a cég nyomija. Igazából ő tanít be, és nem tudom hogy viselkedjek vele. Beszélgessek vele vagy ne? Ha kedves leszek hozzá mennyi az esélye hogy engem is lúzernek fognak nézni?

22/F


2019. szept. 21. 12:06
1 2 3
 1/27 anonymousreview60 ***** válasza:
79%
Szefós helyen vagy alulkvalifikált melósok között dolgozol. Nálunk a hivatalban van 1-2 "lúzer", de velük kapcsolatban nincs szivatás. Csak a kollégák nem keresik velük a kapcsolatot, de ha kell a szükséges szakmai mértékben, a szükséges jovialitással együttműködnek. Nem ülnek el mellőlük ebéd közben. Cink a közösség, ahol dolgozol, éretlenek gyűjtőhelye.
2019. szept. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés hogy milyen helyen dolgozom.
2019. szept. 21. 12:15
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
Nincs. Szerencsére nem ilyen degeneráltak a munkatársaim.
2019. szept. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Nézd csak ez az alulkvalifikált melós is mit csinált.


[link]



Cinkek mi?

2019. szept. 21. 12:22
 5/27 anonim ***** válasza:
26%

"Akit mindenki piszkál"


Ne haragudj, eléggé gyerekesnek tűnsz.


Nálunk aki nem felel meg, az eltűnik egy idő után (általam szorgalmazva).

2019. szept. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonymousreview60 ***** válasza:
63%
#2: Leírtam, hogyan viselkednek a kollégáim. Szerinted mekkora valószínűséggel írnám ki ezt a nonkonfrontatív, toleráns viselkedést, ha én homlokegyenest viselkednék?... Na, ugye!
2019. szept. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
Nincs ilyen nálunk, mivel előbb lépnek le (többé kevésbé maguktól) mint hogy ez megtörténjen.
2019. szept. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonymousreview60 ***** válasza:
87%
Anon95! "Nálunk aki nem felel meg, az eltűnik egy idő után (általam szorgalmazva)." Tehát aki elégségesen teljesít, de a többiek cseszegetik, azt te üldözöd el végül? Így értendő?
2019. szept. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
78%
Én attól mert mások bántják, megismerném és aztán meglátnám ( nem ítélkeznék) h érdemes-e vele barátkozni. Kitudja, lehet h összeillenétek.
2019. szept. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a #4 es válaszodban lévő link az hogy jön össze a munkahelyi szívatással? :)

Kicsit fura amúgy a kérdésed. Ránézésre az jön le,hogy te is inkább elítéled az ilyet. Az meg hogy kitartasz e valami elved mellett vagy sem csak azért,nehogy téged is "lúzernek" nézzenek megint csak eléggé furcsa. Csordaszellem miatt akarod akkor te is szopatni? Az nem nyomi dolog?

Nálunk nincs ilyen. De ha lenne sem szopatnék senkit. Gyökér dolog. Minimális erőt mutatsz már nem fognak szopatni.Akkor már fennáll a veszélye,hogy pofánb@sszák érte. Úgy általában már kevésbé vicces az ilyen.

2019. szept. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!